reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Mam te same mutacje. Teraz przyjmuje heparynę i acard. Jak już będziesz gotowa znów spróbować to od starań już bierz acard 75 a później od pozytywnego testu heparyne. Jeśli chodzi o mthfr to musisz brać metylowany kwas foliowy. Ja biorę yarrow ma bardzo dobry skład. Już teraz będzie tylko dobrze! Najgorsze za Tobą ! Trzymaj się ciepło ❤️😘


No jestem dobrej mysli, dziekuje pięknie
🥰 musze chwile poczekać az beta spadnie, 8 października mam wizyte u ginekologa od niepłodności wiec pewnie dostane zalecenia właśnie na acard i heparynę, mam nadzieję, ze dobrze dobrane dawki. I lekarz ocenia ze po wizycie będziemy mogli sie juz zacząć starac.
 
Tak mysle, ze wlasnie kolejny raz skonczy sie sukcesem. Ponieważ mamy przyczyny niestety z mojej winy, bede na lekach od początku.
Dziewczyno! Jakiej Twojej winy?! Nawet tak nie myśl! Twoja wina w tym żadna! Tak po prostu jest i tyle. Ważne, że masz diagnozę i już wiesz co robić. Ja tak jak już pisałam, mam ten sam zestaw: heparyna, Acard, metylowana kwas foliowy + Wit B12. Pamiętaj też o badaniu poziomu homocysteiny, kwasu foliowego i B12. Będzie dobrze! 💪
 
Dziewczyno! Jakiej Twojej winy?! Nawet tak nie myśl! Twoja wina w tym żadna! Tak po prostu jest i tyle. Ważne, że masz diagnozę i już wiesz co robić. Ja tak jak już pisałam, mam ten sam zestaw: heparyna, Acard, metylowana kwas foliowy + Wit B12. Pamiętaj też o badaniu poziomu homocysteiny, kwasu foliowego i B12. Będzie dobrze! 💪

No postaram sie pamiętać. A wiesz nalegalam szybciej aby ginekolog ktorys zlecil mi na mutacje badania i widzisz moglam sama zrobić prywatni e abylo szkoda kasy, bo ufalam, ze znaja sie. A kija tam sie znaja. 😅 wyszlo na moje
 
No postaram sie pamiętać. A wiesz nalegalam szybciej aby ginekolog ktorys zlecil mi na mutacje badania i widzisz moglam sama zrobić prywatni e abylo szkoda kasy, bo ufalam, ze znaja sie. A kija tam sie znaja. 😅 wyszlo na moje
Tak, ale jakim kosztem... 🙁 No niestety, trochę jest takie przeświadczenie, że do 2-3 razy to przypadek i dopiero później szersza diagnostyka... A ceny tych badań to faktycznie jakiś kosmos, nawet nie chcę podliczać ile w sumie na nie poszło - ważne żeby teraz już było dobrze!
 
No jestem dobrej mysli, dziekuje pięknie
🥰 musze chwile poczekać az beta spadnie, 8 października mam wizyte u ginekologa od niepłodności wiec pewnie dostane zalecenia właśnie na acard i heparynę, mam nadzieję, ze dobrze dobrane dawki. I lekarz ocenia ze po wizycie będziemy mogli sie juz zacząć starac.
Fajnie jak masz takie zaparcie i tego się trzymaj...ja też dałam sue zwodzić we wcześniejszych dwóch ciążach...niby żadne mutacje mi nie wyszły, ale jestem na heparynie i acardzie. Powodzenia i trzymam kciuki...tym razem będziesz zabezpieczona od stóp do głów
 
Będzie dziewczynka pewnie 😜 ja w ciazy z synem też czułam sue rewelacyjnie...teraz co kilka dni boli mnie głowa...na początku nie miałam mdłości ale nie mogłam jesc...brzuch mi wystaje nie wiem czy to jelita się przesunęła czy będę jak balon...nie mam energii...wstaje o 6.30 syna do szkoły naszykowac i potem nie wiem czy mam się położyć czy mam coś robić ale co robić o 7 rano...I tqk sie położę...śnią mi sue głupoty, tłukę się do 10 ...
Nie ukrywam, że bardzo bym chciał, ale jak będzie chłopak też będę się cieszyć 😁

Hej. Ja bylam dzisiaj u diabetologa dla ciezarnych. We wtorek ide do szpitala. Z metforminy bede przechodzić na insulinę 😞
To dla waszego dobra😊 Trzymam kciuki, żeby wszystko poszło zgodnie z planem i szybciutko wrócisz do domku🤗
 
reklama
Dziewczyny czy któraś z was bierze jod? Lekarka u której byłam w poniedziałek po raz pierwszy do mojego zestawu leków jeszcze dołożyła Jodid 200. Powiedziała, że w okresie ciąży musimy przyjmować 200 µg jodu na dobę. A na Śląsku to wiadomo, że z tym ciężko.
 
Do góry