reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Może Nifty? Ja rozumiem że to duży koszt, ale lepsze to niż amniopunkcja. Nie wiem czy Cie to pocieszy, ake moja koleżanka miała podobny wynik a z usg nic nie wyszło. Zrobiła nifty wyszło że żadnego obciążenia nie ma...powtórzyła pappa wynik był inny...chłopiec jest zdrowy urwis obecnie
Kurczę powiem Wam, że teraz się zastanawiam czy w ogóle robić to Pappa. Jak mam dostać coś co jest częściowo statystyką i stresować się wynikiem... A i tak w takiej sytuacji trzeba dla pewności Nifty albo Panoramę zrobić...
 
reklama
Hej. Ja bylam dzisiaj u diabetologa dla ciezarnych. We wtorek ide do szpitala. Z metforminy bede przechodzić na insulinę 😞
 
Kurczę powiem Wam, że teraz się zastanawiam czy w ogóle robić to Pappa. Jak mam dostać coś co jest częściowo statystyką i stresować się wynikiem... A i tak w takiej sytuacji trzeba dla pewności Nifty albo Panoramę zrobić...
Ja tez sie grubo zastanawiam nad tym Pappa. Dodatkowy stres wogole jest mi nie potrzebny.
 
Hej. Ja bylam dzisiaj u diabetologa dla ciezarnych. We wtorek ide do szpitala. Z metforminy bede przechodzić na insulinę 😞
Insulina to nic strasznego. Ja w końcu, doszłam do swojej dawki i wyregulowałam cukry poranne 💪 (tylko z nimi mam problem) a męczyłam się dietą i tylko wkurzałam, że nie działa. Nie ma się czego bać!
 
Dziewczyny dostałam wyniki pappy i jestem załamana :(
Ryzyko ZD 1:306 lekarz kazał się skontaktować w celu omówienia wyników… :(
Pappa to nic innego jak stystystyka (matematyka) gdzie ryzyko wyliczane jest z różnych parametrów wiek/waga/liczba ur dzieci/obciążen u matki itp. Znam dużo osób które tego badania zwyczajnie nie robią:) . Nie przejmuj się dzidzi napewno jest zdrowe!! :) słyszy się że negatywnie przekłamuje bardzo często i znow odwrotnie czytałam o dziewczynie która nie miała ryzyka i ZD.. Także nie masz co zaprzątać sobie głowy i targać nerwów 😀 🤗 sciskam
 
Tak bo ja zapytałam nieśmiało doktora czy zobaczymy jaka płeć. A on co mnie ze chłopak a ja na to -coooo?? Hahahah byłam pewna że będzie dziewczynka a za to mąż był pewny chłopca.😆
Ja miałam na usg dopochwowym stwierdzonego chłopaka przez lekarza prowadzącego. Na prenatalnych 3dni później że na tą chwilę jak by miał określić to dziewczynka.... któremu
Wierzyć? 😂😂.... ja wiem ze w dzisiejszych czasach płeć się wybiera i nie narzuca z gory😂🤣🤣 ale fajnie by było wiedzieć 😆
 
reklama
Do góry