reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Przypomniała mi się historia mojej siostry. To było 10 lat temu. Ciążę prowadziła u dwóch lekarzy a między czasie była przez chwilę w szpitalu. Wszyscy Ci lekarze mówili, że będzie syn. Nadszedł czas porodu i zonk. Urodziła córkę. Szwagier stwierdził,że jak by nie był przy porodzie to by myślał, że mu dziecko podmienili. A my póki nie zobaczyliśmy to myśleliśmy, że nas wkręcają 🤣
Kurcze jak to możliwe bo mi lekarz pokazał takiego małego dzwoneczka między nóżkami No to chyba się nie mylił haha sama nie wiem co teraz myśleć czekam na wizytę w październiku w takim razie co powie drugi lekarz 🙃🙃😀
 
reklama
Dziewczyny czy któraś z was bierze jod? Lekarka u której byłam w poniedziałek po raz pierwszy do mojego zestawu leków jeszcze dołożyła Jodid 200. Powiedziała, że w okresie ciąży musimy przyjmować 200 µg jodu na dobę. A na Śląsku to wiadomo, że z tym ciężko.
Powltwierdzam ja biorę i brałam już przed staraniami.
 
reklama
Dziewczyny czy któraś z was bierze jod? Lekarka u której byłam w poniedziałek po raz pierwszy do mojego zestawu leków jeszcze dołożyła Jodid 200. Powiedziała, że w okresie ciąży musimy przyjmować 200 µg jodu na dobę. A na Śląsku to wiadomo, że z tym ciężko.
Ja biorę. Jest w suplemencie dla ciężarnych femibion 1. Trochę mniejsza dawka ale wystarczy.
 
Do góry