reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Tak, ale jakim kosztem... 🙁 No niestety, trochę jest takie przeświadczenie, że do 2-3 razy to przypadek i dopiero później szersza diagnostyka... A ceny tych badań to faktycznie jakiś kosmos, nawet nie chcę podliczać ile w sumie na nie poszło - ważne żeby teraz już było dobrze!
Widzisz czego czlowiek nie zrobi dla siebie. A właściwie, aby móc urodzić. 😉 no my juz z mężem myśleliśmy, ze moze cos z plemnikami, ale wyszlo tak jak sie spodziewalam. No i dobrze, znam temat i oby wyszlo pozytywnie. Bo z zajsciem klopotu nie mamy, gorzej wlasnie bylo utrzymać. Ale bedzie dobrze! Dzieki dziewczynki za oddzew, 3mam za was kciuki, bo wasze ciążę juz są starsze i oby bezpieczne! 😍
 
reklama
Fajnie jak masz takie zaparcie i tego się trzymaj...ja też dałam sue zwodzić we wcześniejszych dwóch ciążach...niby żadne mutacje mi nie wyszły, ale jestem na heparynie i acardzie. Powodzenia i trzymam kciuki...tym razem będziesz zabezpieczona od stóp do głów

Ojej my dla ciąży wiele jesteśmy w stanie znieść byle by tylko sie udało. Także nie ma co sie poddawać. Nie będę kłamać, że miałam chwilę zwatpienia przed wynikami, ale kiedy je uzyskałam juz wiedziałam, ze moja intuicja mnie nie zawodzi. Trzeba walczyć o swoje, myśleć pozytywnie. Kasa wydana, ale wiem, ze dzięki temu doczekam się i ja zdrowej ciąży i nie musze reagować nerwowo, że komuś się udaje, bo nie wiem co ktoś inny musiał przejść. 🙃 Także dziewczyny nakaz dbania o siebie i cieszenia się swoim stanem. Ja tu ostatnio rzadziej bywam, młoda ma tyle obowiązków i nauki, ze wspieram ją i praktycznie nie mam na nic czasu.
 
Dziewczyny czy któraś z was bierze jod? Lekarka u której byłam w poniedziałek po raz pierwszy do mojego zestawu leków jeszcze dołożyła Jodid 200. Powiedziała, że w okresie ciąży musimy przyjmować 200 µg jodu na dobę. A na Śląsku to wiadomo, że z tym ciężko.
Ja biorę z zalecenia endokrynologa taką samą dawkę 😉
 
Widzisz czego czlowiek nie zrobi dla siebie. A właściwie, aby móc urodzić. 😉 no my juz z mężem myśleliśmy, ze moze cos z plemnikami, ale wyszlo tak jak sie spodziewalam. No i dobrze, znam temat i oby wyszlo pozytywnie. Bo z zajsciem klopotu nie mamy, gorzej wlasnie bylo utrzymać. Ale bedzie dobrze! Dzieki dziewczynki za oddzew, 3mam za was kciuki, bo wasze ciążę juz są starsze i oby bezpieczne! 😍
Wszystko będzie dobrze, włączysz odpowiednie leki i do przodu 😊 Powodzenia!!!🤗
 
Tak mysle, ze wlasnie kolejny raz skonczy sie sukcesem. Ponieważ mamy przyczyny niestety z mojej winy, bede na lekach od początku.
Nie ważne z czyjej winy nie można tak myśleć że to czyjąkolwiek wina to nie jest zależne od Ciebie ważne że już wiesz co jest nie tak I bierzesz leki to już połowa sukcesu a druga myślę że nadejdzie w najbliższym czasie 😘😘😘😘
 
Ja miałam na usg dopochwowym stwierdzonego chłopaka przez lekarza prowadzącego. Na prenatalnych 3dni później że na tą chwilę jak by miał określić to dziewczynka.... któremu
Wierzyć? 😂😂.... ja wiem ze w dzisiejszych czasach płeć się wybiera i nie narzuca z gory😂🤣🤣 ale fajnie by było wiedzieć 😆
Jak to przeczytałam mężowi Twoj komentarz to mówi żebym go nie straszyła bo wszystkim już mówi dumny że chłopak i trzeba by to odkręcać heheheh😁😁
 
Jak to przeczytałam mężowi Twoj komentarz to mówi żebym go nie straszyła bo wszystkim już mówi dumny że chłopak i trzeba by to odkręcać heheheh😁😁
A w którym jesteś tygodniu? 😁 Ja myślę że tylko mnie takie historie spotykają 🤣 od początku czułam chłopaka 😆 a teraz to już nie wiem...może na następnych się bardziej potwierdzi 😄 Jak Wam się zmieni to Twój mąż powie ze taki "żarcik" rzucil 🤣✌...
 
Dziewczyny czy któraś z was bierze jod? Lekarka u której byłam w poniedziałek po raz pierwszy do mojego zestawu leków jeszcze dołożyła Jodid 200. Powiedziała, że w okresie ciąży musimy przyjmować 200 µg jodu na dobę. A na Śląsku to wiadomo, że z tym ciężko.
Mój ginekolog powiedział, żebym brała Femibion, bo tam jest jod w odpowiedniej dawce. Ale wspominał, że jak suplement nie ma jodu, to przepisuje się go dodatkowo.
 
Jak to przeczytałam mężowi Twoj komentarz to mówi żebym go nie straszyła bo wszystkim już mówi dumny że chłopak i trzeba by to odkręcać heheheh😁😁
Przypomniała mi się historia mojej siostry. To było 10 lat temu. Ciążę prowadziła u dwóch lekarzy a między czasie była przez chwilę w szpitalu. Wszyscy Ci lekarze mówili, że będzie syn. Nadszedł czas porodu i zonk. Urodziła córkę. Szwagier stwierdził,że jak by nie był przy porodzie to by myślał, że mu dziecko podmienili. A my póki nie zobaczyliśmy to myśleliśmy, że nas wkręcają 🤣
 
reklama
Do góry