reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Dziewczyny dostałam wyniki pappy i jestem załamana :(
Ryzyko ZD 1:306 lekarz kazał się skontaktować w celu omówienia wyników… :(
Może Nifty? Ja rozumiem że to duży koszt, ale lepsze to niż amniopunkcja. Nie wiem czy Cie to pocieszy, ake moja koleżanka miała podobny wynik a z usg nic nie wyszło. Zrobiła nifty wyszło że żadnego obciążenia nie ma...powtórzyła pappa wynik był inny...chłopiec jest zdrowy urwis obecnie
 
reklama
U mnie najpierw były typowe mdłości a później zmieniły się własnej w taki uścisk na żołądku🥴
Będzie dziewczynka pewnie 😜 ja w ciazy z synem też czułam sue rewelacyjnie...teraz co kilka dni boli mnie głowa...na początku nie miałam mdłości ale nie mogłam jesc...brzuch mi wystaje nie wiem czy to jelita się przesunęła czy będę jak balon...nie mam energii...wstaje o 6.30 syna do szkoły naszykowac i potem nie wiem czy mam się położyć czy mam coś robić ale co robić o 7 rano...I tqk sie położę...śnią mi sue głupoty, tłukę się do 10 ...
 
A dziekuje juz lepiej. Beta niska wczoraj mialam 72, wiec dobrze spada. Hmmm zaraz 3 tyg bedzie już. Mam wyniki i mam mutacje układ heterozygotyczny, homozygotyczny (mthfr, pai 1, fv r2). Reszta wyników spoko, także wydaje mi sie, ze znalazlam przyczynę tych niepowodzeń.
Na pewno to była przyczyna
 
Dziewczyny, właśnie zmieniłam termin badań prenatalnych na tydzień później, teraz będzie to 12t2d wg USG i 12t5d wg OM.
Powiedzcie mi jak wytrzymać i nie zwariować do 12 października bez żadnej wizyty pomiędzy 🤣
I miłego dzionka życzę, ja zaraz muszę uciekać na zajęcia...zachciało mi się jeszcze do szkoły iść 😅
Ja od 14 września do 04 października...
 
A dziekuje juz lepiej. Beta niska wczoraj mialam 72, wiec dobrze spada. Hmmm zaraz 3 tyg bedzie już. Mam wyniki i mam mutacje układ heterozygotyczny, homozygotyczny (mthfr, pai 1, fv r2). Reszta wyników spoko, także wydaje mi sie, ze znalazlam przyczynę tych niepowodzeń.
Czyli jest szansa że się uda skoro już znacie powody ? Bo ja nie znam się na tych mutacjach 😔
 
A dziekuje juz lepiej. Beta niska wczoraj mialam 72, wiec dobrze spada. Hmmm zaraz 3 tyg bedzie już. Mam wyniki i mam mutacje układ heterozygotyczny, homozygotyczny (mthfr, pai 1, fv r2). Reszta wyników spoko, także wydaje mi sie, ze znalazlam przyczynę tych niepowodzeń.
Mam te same mutacje. Teraz przyjmuje heparynę i acard. Jak już będziesz gotowa znów spróbować to od starań już bierz acard 75 a później od pozytywnego testu heparyne. Jeśli chodzi o mthfr to musisz brać metylowany kwas foliowy. Ja biorę yarrow ma bardzo dobry skład. Już teraz będzie tylko dobrze! Najgorsze za Tobą ! Trzymaj się ciepło ❤️😘
 
reklama
Może Nifty? Ja rozumiem że to duży koszt, ale lepsze to niż amniopunkcja. Nie wiem czy Cie to pocieszy, ake moja koleżanka miała podobny wynik a z usg nic nie wyszło. Zrobiła nifty wyszło że żadnego obciążenia nie ma...powtórzyła pappa wynik był inny...chłopiec jest zdrowy urwis obecnie
Rozważam nifty, ginekolog zaproponowała mi veragene to koszt około 2500 zł, duży, ale spokoju chyba nie da się wycenić.
Dziewczyny powiedzcie czy takie wady wychodzą na usg połówkowym ?
 
Do góry