reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

A czy ktoś mi wytłumaczy co oznaczają te wyniki pappy ? Będę miała w październiku ale nie wiem jak to interpretować
 
reklama
A czy ktoś mi wytłumaczy co oznaczają te wyniki pappy ? Będę miała w październiku ale nie wiem jak to interpretować
Nie wiem jakie są zmienne brane pod uwagę oprócz wieku, ale chodzi o to, że jak masz wynik 1:500 to znaczy, że z 500 kobiet, które są w tym samym wieku i mają te same inne zmienne co Ty, jednej urodziło się dziecko z daną wadą genetyczną.
Więc Pappa w ogóle nie bada Twojego konkretnego dziecka, a daje Ci dane statystyczne populacji.
 
Hej, pytanie do dziewczyn które biorą luteinę.
Od piątego tygodnia Jak biorę luteinę zawsze miałam taką białą wydzielinę dzisiaj rano zauważyłam taką szarą nie wiem jak to określić, jak mokry piasek coś takiego. Czy któraś z was miała może podobnie? Jest się czym martwić? Miałam przed chwilą czat z położną powiedziała że mam iść do lekarza żeby to sprawdzić... Byłam w poniedziałek wszystko było w porządku i robiłam też badanie moczu i też wyszło że nie ma żadnej infekcji jest wszystko okej. Chciałam przełożyć moją wizytę na dzisiaj ale nie ma takiej możliwości a ten lekarz który jest dostępny ma bardzo bardzo złe opinie więc chyba nie ma sensu do niego iść. Proszę doradźcie mi nie wiem co mam robić a strasznie się martwię 😥😥😥😥😥
 
Hej, pytanie do dziewczyn które biorą luteinę.
Od piątego tygodnia Jak biorę luteinę zawsze miałam taką białą wydzielinę dzisiaj rano zauważyłam taką szarą nie wiem jak to określić, jak mokry piasek coś takiego. Czy któraś z was miała może podobnie? Jest się czym martwić? Miałam przed chwilą czat z położną powiedziała że mam iść do lekarza żeby to sprawdzić... Byłam w poniedziałek wszystko było w porządku i robiłam też badanie moczu i też wyszło że nie ma żadnej infekcji jest wszystko okej. Chciałam przełożyć moją wizytę na dzisiaj ale nie ma takiej możliwości a ten lekarz który jest dostępny ma bardzo bardzo złe opinie więc chyba nie ma sensu do niego iść. Proszę doradźcie mi nie wiem co mam robić a strasznie się martwię 😥😥😥😥😥
Ja biorę Luteinę. U mnie wydzielina jest wodnista z białymi elementami tej tabletki. Jeśli ten inny kolor Cię niepokoi to poszłabym jednak do lekarza szybciej niż w terminie planowanej wizyty. Jeśli dzisiaj się nie da to może jutro, pojutrze? Najważniejsze żebyś Ty się uspokoiła...
 
Ja biorę Luteinę. U mnie wydzielina jest wodnista z białymi elementami tej tabletki. Jeśli ten inny kolor Cię niepokoi to poszłabym jednak do lekarza szybciej niż w terminie planowanej wizyty. Jeśli dzisiaj się nie da to może jutro, pojutrze? Najważniejsze żebyś Ty się uspokoiła...
U mnie zazwyczaj jest biała ale nie wodnista i ta ma taką samą konsystencje tylko inny kolor. Teraz póki co nie mam żadnej tamtą szara była z nocy... Nie chcę się nakręcać i biegać z każdą pierdolą po lekarzach no ale jeśli się ten kolor nie zmieni znów na bialy to chyba pójdę prywatnie jutro 😟
 
Dziewczyny a z jakich powodów lekarz przepisał wam luteinę? Ja w poprzedniej ciąży ze względu na skracającą się szyjkę brałam niestety nie pamiętam jaka występowała wydzielna:/ myślałam, że lekarz przepisze mi ją zapobiegawczo ale nie... :/
 
Dziewczyny a z jakich powodów lekarz przepisał wam luteinę? Ja w poprzedniej ciąży ze względu na skracającą się szyjkę brałam niestety nie pamiętam jaka występowała wydzielna:/ myślałam, że lekarz przepisze mi ją zapobiegawczo ale nie... :/
Mam pcos i od początku staran biorę duphaston a później przeszłam na utrogestan. Mieliśmy problemy z zajaciem w ciążę ale udało się. Jutro styka mi 10 tc a 11 tc mam wizytę 😁
 
Dziewczyny a z jakich powodów lekarz przepisał wam luteinę? Ja w poprzedniej ciąży ze względu na skracającą się szyjkę brałam niestety nie pamiętam jaka występowała wydzielna:/ myślałam, że lekarz przepisze mi ją zapobiegawczo ale nie... :/
U mnie chyba zapobiegawczo z racji dwóch poronień, bo specjalnych wskazań nie miałam i w zaleceniach u immunologa też tego nie było.
 
reklama
Czy nifty są wiarygodniejsze niż pappa?
Nifty bada dna dziecka, także jest akurat w tych 3 wadach dużo bardziej wiarygodne od pappy, która dla mnie akurat jest czysta statystyka. Szczególnie, ze duże znaczenie ma tam wiek kobiety. Usg prenatalne jestem jak najbardziej za, ale już te badania krwi to wychodzą ludziom potem często takie rzeczy i duże prawdopodobieństwa, a większość się nie sprawdza. Trochę taki niepotrzebny stres.
Sandra, ja mam 4 dzieci, jedno z wada genetyczna, mieszkam od 3 miesiecy na wsi z dala od sklepow, do najblizszego sklepu mam 15 min jazdy samochodem, w dodatku moj maz jest za granica, wiec ze wszystkim, doslownie wszystkim musze dawac rade sama 😬 zakupy, gotowanie, sprzatanie, pranie, dzieci 24 na dobe, wstawanie o 5.30 zeby najstarszego wsadzic w autobus do szkoly, zasypianie najwczesniej kolo 23 bo do 21 nie spia najmlodsze dzieci a trzeba jeszcze naczynia umyc, smieci wyniesc, juz nie wspomne o wszystkich lekarzach, zalatwieniach i braku calkowitym jakiegokolwiek odpoczynku. I dlatego ci powiem ze dasz rade i nue przejmuj sie 🙂
O matko, a jeszcze pisałaś jak źle się czujesz. Podziwiam 😱 ja z moim obecnym samopoczuciem na pewno nie dałabym rady ogarnąć nikogo. Tylko jak leżę jest względnie, jak wstaje to wymiotuje.
 
Do góry