reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
A dziekuje juz lepiej. Beta niska wczoraj mialam 72, wiec dobrze spada. Hmmm zaraz 3 tyg bedzie już. Mam wyniki i mam mutacje układ heterozygotyczny, homozygotyczny (mthfr, pai 1, fv r2). Reszta wyników spoko, także wydaje mi sie, ze znalazlam przyczynę tych niepowodzeń.
Mam te same mutacje i znalezienie lekarza, który się na tym zna i chce przepisać heparynę graniczyło u mnie z cudem 🤦🏽‍♀️
 
Dziewczyny, właśnie zmieniłam termin badań prenatalnych na tydzień później, teraz będzie to 12t2d wg USG i 12t5d wg OM.
Powiedzcie mi jak wytrzymać i nie zwariować do 12 października bez żadnej wizyty pomiędzy 🤣
I miłego dzionka życzę, ja zaraz muszę uciekać na zajęcia...zachciało mi się jeszcze do szkoły iść 😅
 
Dziewczyny, właśnie zmieniłam termin badań prenatalnych na tydzień później, teraz będzie to 12t2d wg USG i 12t5d wg OM.
Powiedzcie mi jak wytrzymać i nie zwariować do 12 października bez żadnej wizyty pomiędzy 🤣
I miłego dzionka życzę, ja zaraz muszę uciekać na zajęcia...zachciało mi się jeszcze do szkoły iść 😅
Ja czekam od 17.09 do 08.10 😅 więc łącze się w bólu 😂
 
A dziekuje juz lepiej. Beta niska wczoraj mialam 72, wiec dobrze spada. Hmmm zaraz 3 tyg bedzie już. Mam wyniki i mam mutacje układ heterozygotyczny, homozygotyczny (mthfr, pai 1, fv r2). Reszta wyników spoko, także wydaje mi sie, ze znalazlam przyczynę tych niepowodzeń.

Super, że już lepiej :) A wiesz co z tym zaśniadem (o ile dobrze pamiętam, to wspominałaś że była to ciąża zaśniadowa), masz jakieś zalecenia? ile czasu musisz to kontrolować?
 
Ja mam wizyty co 3 tyg z tym ze ja sie ciesze i moglabym chodzic nawet raz na 2 miesiace bo dla mnie wlasnie to dodatkowe obciazenie czasowe i zadaniowe a jeszcze skombinowac opieke do dzieci na czas zeby zrobic kilka dni wczesniej badania krwi a potem na czas wizyty rowniez to jest ogromny stres i obciazenie bo nie bardzo mam kogo prosic o takie przyslugi 😂 ale ja to juz sto razy mowilam ze jestem inna tym razem pod tym wzgledem. Jeszcze kilka lat temu tez sie nie moglam doczekac kolejnych wizyt a juz nie wspomne z pierwszym dzieckiem.
 
Dziewczyny a z jakich powodów lekarz przepisał wam luteinę? Ja w poprzedniej ciąży ze względu na skracającą się szyjkę brałam niestety nie pamiętam jaka występowała wydzielna:/ myślałam, że lekarz przepisze mi ją zapobiegawczo ale nie...
Badałam progesteron już w tym cyklu ciążowym i był dość niski oraz miałam dwa poronienia więc myślę, że tak zapobiegawczo przyjmuje. Lekarka powiedziała, że nie zaszkodzi a jakby poronienia były z powodu niskiego progesteronu to tym razem do tego nie dojdzie.
 
reklama
Do góry