reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Dziewczyny jestem po badaniu prenatalnym jak to lekarz powiedział podczas badania - wszystko IDEALNIE !!!!! Wszystko mi tłumaczył i pokazywał. Co najważniejsze WIDZIALAM SIUSIAKA 😂😂😂😂😂 Mąż się popłakał ja skycie marzyłam o dziewczynce ale to nie istotne ważne że jak na ten czas jest wszystko dobrze wręcz idealnie. Mały okazał się starszy o 4 dni 😃
Super wieści! 😍 I trochę zazdroszczę, że chłopak! 😁 To teraz już z górki, przed Tobą 27 tygodni bez stresu. 😂
 
Oo trochę nas jest.. Kurcze chciałbym poprostu jakoś funkcjonować... Ciagniecie w brzuchu to pikuś.. Przez głowę umiem cały dzień sobie zjebać.. 😭 Jeszcze uwielbiam jak w nocy muszę wstać na siku 😠 ta ciąża to odwrotność tej pierwszej bo czuje się do dupy.. Przepraszam ale musiałam się wyżalić
 
Cześć dziewczyna, co u was słychać? Jak sie czujecie? Może ktoras z was pomoże mi. Otóż robilam badania wyszla trombofilia, powiedzcie mi czy muszę koniecznie z tym isc do hematologa czy dobry ginekolog od niepłodności da rade ? Terminy do hematologa dopiero na przyszły rok i to prywatnie 😑
 
Dziewczyny jestem po badaniu prenatalnym jak to lekarz powiedział podczas badania - wszystko IDEALNIE !!!!! Wszystko mi tłumaczył i pokazywał. Co najważniejsze WIDZIALAM SIUSIAKA 😂😂😂😂😂 Mąż się popłakał ja skycie marzyłam o dziewczynce ale to nie istotne ważne że jak na ten czas jest wszystko dobrze wręcz idealnie. Mały okazał się starszy o 4 dni 😃
Jeeeej wspaniale 🥰🥰🥰 ale super, ze udało się juz określić płeć oraz że dzidzia zdrowa 😊😊
 
reklama
Cześć dziewczyna, co u was słychać? Jak sie czujecie? Może ktoras z was pomoże mi. Otóż robilam badania wyszla trombofilia, powiedzcie mi czy muszę koniecznie z tym isc do hematologa czy dobry ginekolog od niepłodności da rade ? Terminy do hematologa dopiero na przyszły rok i to prywatnie [emoji58]
Jeżeli takie długie terminy to leć do gina od niepłodności. Na pewno przepisze heparynę
 
Do góry