reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Ale śliczna dzidzia! Wszystko tak pieknie widać na tym zdjęciu :)


Strasznie mi przykro :( jak poronienie na takim etapie to może coś z krzepliwością, dobrze ze masz skierowanie do kliniki i ktoś się Tobą kompleksowo zajmie. Tule i życzę Ci żeby niedługo zaświeciło slonko 🤗
Bardzo dziękuję ❤️ mam nadzieję że tak będzie.
 
Jestem już po USG i wizycie w szpitalu. Niestety serduszko nie bije od 2 tygodniu😢. W przeciągu 2 tygodni nastąpi poronienie, dostałam przeciwbólowe i z powodu 3 niepowodzenia teraz dostałam skierowanie do kliniki płodności i mnie dokładnie sprawdzą co może być ze mną nie tak i w przypadku następnej ciąży będą mnie dokładnie nadzorować i sprawdzać.

Dziękuję raz jeszcze za wsparcie❤️

Dziewczyny życzę Wam pięknych i zdrowych i roześmianych dzieci! Jesteście wspaniała grupą, cudownych kobiet wierzę, że wszystkie dotrwacie do mety😘

Ja jestem rozbita, smutna i przeplakałam swoje, ale mam cudownego mężczyznę, który jest koło mnie i trzyma mnie, żebym się jeszcze bardziej nie rozleciała. Nie będę się poddawać, ale muszę najpierw się zregenerować i pozbierać do kupy mentalnie.

I ja sie zegnam. Poronienie zatrzymane
Myślałam o was cały dzień, niestety w pracy miałam taki kocioł, że dopiero teraz was nadrobiłam. Strasznie mi przykro😭
 
reklama
A tak z innej beczki...jak często jecie posiłki. Ja co 1,5-2 godz. Małe porcje. Jak mnie głód złapie to wytrzymać nie mogę, a byłam niejadkiem. Trochę się martwię ze mało ważę. Ostatnio 51 kg przy 1,62 m wzrostu🙄
Spokojnie ja przy 173m 59 kg i narazie waga się nie rusza 🤣 ale nie martwi mnie to bo z synem dopiero później przybierałam na wadze 😁 mamy czas 😅
 
Do góry