reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Piękny Krasnalek 🥰
Nasze Maleństwo w piątek czyli jakies 8+3 miało 19mm.
Podobno rośnie około 1 mm dziennie, więc by się zgadzało 😊

A co do kłucia podbrzusza to u mnie różnie, zazwyczaj zaboli mnie jak mam dużo aktywności. Ale zdarza się że boli też tak o po prostu. I raz boli krócej a raz dłużej. Wczoraj np miałam wrażenie takiego strasznego rozpierania w pochwie i podbrzuszu. Podobno to normalne :) Czytałam też, że czasem niektórzy narzekają że boli bardziej niż na okres i to też podobno nic nadzwyczajnego bo wszystko musi się tam porozciągać 🙃
 
reklama
Taki piękny dzidzionek 😍😍😍 wg OM dziś 8+0, według USG 8+1 więc się wszystko zgadza :) serduszko pięknie bije, zarodek ma 17 mm 🥰 Trafiłam na mega sympatycznego lekarza, który wszystko mi pokazywał i tłumaczył gdzie są nóżki, gdzie rączki a gdzie główka. Chyba zaczyna do mnie docierać że na prawdę się udało 🙈😊Zobacz załącznik 1313535
Wooow jaka super foteczka 😍 piękna dzidzia!! 🥰

Piękny Krasnalek 🥰
Nasze Maleństwo w piątek czyli jakies 8+3 miało 19mm.
Idziemy podobnie! ❤️ ja w piątek miałam 8+5 wg usg i dzidzia miała 2,02cm 😊
 
Co do ruchów, to mogę powiedzieć dziewczynom, które spodziewają się swojego pierwszego dziecka, że ja pierwsze ruchy poczułam około 14 tygodnia i jest to takie łaskotanie po drugiej stronie brzucha. Niektóre kobiety określają to jako łaskotanie motyla 🤷 W każdym bądź razie ja odczuwałam to właśnie tak, jakby maluszek mnie miział w środku "hej kobieto, próbuje nawiązać z Tobą kontakt" 😇🤰
Ja też tak miałam za pierwszym razem zorientowałam sie koło 16 tygodnia ze to jest to...potem w drugiej i 3 ciąży koło 14 tygodnia już wiedziałam...wiedziałam że coś jest nie tak bo przestałam czuć to łaskotanie, ake położna powiedziała że nie mogę czuć jeszcze ruchów w 16 tygodniu, byla niemiła...wyczuwalność zależy też od tego czy jesteśmy szczupłe czy bardziej puszyste
 
Ja też tak miałam za pierwszym razem zorientowałam sie koło 16 tygodnia ze to jest to...potem w drugiej i 3 ciąży koło 14 tygodnia już wiedziałam...wiedziałam że coś jest nie tak bo przestałam czuć to łaskotanie, ake położna powiedziała że nie mogę czuć jeszcze ruchów w 16 tygodniu, byla niemiła...wyczuwalność zależy też od tego czy jesteśmy szczupłe czy bardziej puszyste
Ale to przestalas czuć i coś niedobrego się wydarzyło? Bo nie pamiętam wszystkich historii.
Ja po prostu wiedziałam, że to to. Zajrzałam do rodziców do domu, siedziałam z mamą w kuchni i pamiętam jak podskoczyłam prawie do góry i mówię amie, że poczułam ruchy 💪🥰
 
Ale to przestalas czuć i coś niedobrego się wydarzyło? Bo nie pamiętam wszystkich historii.
Ja po prostu wiedziałam, że to to. Zajrzałam do rodziców do domu, siedziałam z mamą w kuchni i pamiętam jak podskoczyłam prawie do góry i mówię amie, że poczułam ruchy 💪🥰
Na pewno musi to byc cudowne uczucie. 🥰
 
reklama
Piękne macie dziewczyny fotki, aż zazdroszczę, że jeszcze muszę poczekać trochę na takie. Ale oglądam sobie zdjęcia swojego syna. Pokaże Wam jaki był cudak w 34t ciąży
IMG_20210907_215717.jpgIMG_20210907_215731.jpgIMG_20210907_215744.jpg
 
Do góry