reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Dopiero teraz mam czas żeby usiąść i napisać wam co u nas....😍😍😍 jak widać na załączonym obrazku. 10+6 i tak się zgadza z pomiarami i biciem serduszka, doktor mówił że wszystko jest w normie. Oprócz mojego tsh to wszystkie wyniki też bardzo dobre. Już dostałam kontakt do endo. Jutro będę się umawiać na wizytę. Maluszek strasznie podskakiwal ale mam nagrany filmik jak słychać bicie serca. Widziałam dwie nóżki, dwie rączki i piękna główkę zresztą cały maluszek jest cudny.❤❤❤ jednym słowem już chyba mogę krzyczeć że JESTEM W CIĄŻY 😁😁😁Zobacz załącznik 1313478
ale piekne zdjęcie dzidzi 🥰 gratulacje !! Sama nie mogę się doczekać kiedy takie zobaczę u siebie 😊 ale to jeszcze troszkę.. 🤞
 
reklama
Ja, o której masz wizytę?

Bardzo bym chciała😍 Ale od poniedziałku włączyło mi się głupie myślenie🙈
Ale ja miałam to samo naprawdę. Szlam I tylko myślałam o tym żeby nadal biło serce a w trakcie badania sobie pomyślałam jaka byłam głupia. Czemu miało by nie bić? Nie potrzebnie się tak denerwowałam 🙂
 
Wydaje mi się że nie mierzył bo skupił się na tym co jest w środku. Pokazywał mi gdzie pscherzyk, gdzie ciałko. Starał się doszukiwać. Powiększać. 🤷
Nie wiem jak wytrzymam do następnego tygodnia, ale w tym nie mam możliwości na wizytę
Wiadomo że stres jest ale Trzeba być dobrej myśli 😘😘
 
Za tydzień. Niestety ja mam co 26-27 dni okres. Beta wyszła pozytywna w 25 DC a testy w 23 i 24. 😞

Wydaje mi się że nie mierzył bo skupił się na tym co jest w środku. Pokazywał mi gdzie pscherzyk, gdzie ciałko. Starał się doszukiwać. Powiększać. 🤷
Nie wiem jak wytrzymam do następnego tygodnia, ale w tym nie mam możliwości na wizytę
Ohh ale na pewno jest jeszcze cień szansy, bo ciąża to nie matematyka ✊ w takim razie trzeba czekać ten tydzień, nic więcej nie poradzisz. Strasznie współczuje Ci stresu :( tule 😘
 
To prawda mój doktorek robi piękne zdjęcia heheh 😃😃 a w którym jesteś tygodniu ?
z ostatniego USG wychodzi dziś 6+6 (a z OM 8+2). Lekarz zalecił kolejne usg w tym tyg ale nie było już miejsc wiec idę dopiero 15.09 😊 chodziło o wyłapanie, który to ostatecznie tydzień bo ogólnie na pierwszym wszystko było bardzo dobrze. Także jak pojde za tydzień to będzie rowno 8 tyg i mam nadzieje już na lepsze zdjęcie. Z ostatniego mam tylko taki malutki cień dzidzi 😀🥰
 
Dziewczyny jak często Was boli lub kluje podbrzusze? Mnie czasem boli mocniej a nastepne kilka dni spokój i zas sie martwie czy jest dobrze wszystko. 😞
 
I jak po wizycie? :)
Taki piękny dzidzionek 😍😍😍 wg OM dziś 8+0, według USG 8+1 więc się wszystko zgadza :) serduszko pięknie bije, zarodek ma 17 mm 🥰 Trafiłam na mega sympatycznego lekarza, który wszystko mi pokazywał i tłumaczył gdzie są nóżki, gdzie rączki a gdzie główka. Chyba zaczyna do mnie docierać że na prawdę się udało 🙈😊
23A4367F-A14B-41B9-AD9C-629273EB4012.jpeg
 
reklama
Taki piękny dzidzionek 😍😍😍 wg OM dziś 8+0, według USG 8+1 więc się wszystko zgadza :) serduszko pięknie bije, zarodek ma 17 mm 🥰 Trafiłam na mega sympatycznego lekarza, który wszystko mi pokazywał i tłumaczył gdzie są nóżki, gdzie rączki a gdzie główka. Chyba zaczyna do mnie docierać że na prawdę się udało 🙈😊Zobacz załącznik 1313535
Piękny Krasnalek 🥰
Nasze Maleństwo w piątek czyli jakies 8+3 miało 19mm.
 
Do góry