reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Ja miałam serduszko 6+1 wiec myśle ze nawet jak masz ciąże kilka dni młodsza to powinnaś już wszystko zobaczyć 😊 będzie dobrze!! Na która masz wizytę?
na 10:20 mam wizytę, ale do poniedziałku chyba zwariuje 😫 dzisiaj po 2 tygodniach spokoju znowu rano miałam plamienie (ostatnio miałam jednodniowe w dniu @ i się już nie potwórzyło, beta rosła więc byłam spokojna) nie wiem czy coś z tego będzie
 
reklama
na 10:20 mam wizytę, ale do poniedziałku chyba zwariuje 😫 dzisiaj po 2 tygodniach spokoju znowu rano miałam plamienie (ostatnio miałam jednodniowe w dniu @ i się już nie potwórzyło, beta rosła więc byłam spokojna) nie wiem czy coś z tego będzie
Po pierwsze:
spokojnie. W poprzedniej ciąży też miałam plamienie już po implantacji zarodka, wystraszyłam się, nawet poszłam do szpitala. Okazało się, że nic się nie dzieje i tak nieraz jest.
Po drugie:
Witam się z Wami :) do tej pory tylko Was podczytywałam. W poniedziałek miałam dwa pozytywne testy, w przyszły wtorek mam pierwsza wizytę. Jest to moja trzecia ciąża, mam już dwie córki. Ciężko mi stwierdzić, który to tydzień, bo po pierwsze nigdy nie miałam regularnych cykli, a po drugie niedawno dopiero skończyłam karmić piersią i pod koniec czerwca miałam swój pierwszy okres. Ale strzelam, ze być może to jest teraz jakiś 6 tydzień. Tak czy siak mam nadzieje, że nie będę musiała się nigdzie przenosić ;p
 
A czy jest u ktoś kto czeka na swoje pierwsze dziecko...bo zaczynam czuć się niezręcznie🙄 nie tylko stara😭 ale do tego pierworódka😭😭😭
 
Dzień dobry w niedzielę 🐰 wstałam o 7:30 i się mega ucieszyłam że mnie nie mdli.... Do czasu.... Aktualnie siedzę w kuchni i modlę się nad kubkiem herbaty by mi przeszło 🙈🙈😭 Na obiad planuje rosół a co do 2 dania to się zobaczy ponieważ na mięso to ja patrzeć nie mogę ostatnio
 
na 10:20 mam wizytę, ale do poniedziałku chyba zwariuje 😫 dzisiaj po 2 tygodniach spokoju znowu rano miałam plamienie (ostatnio miałam jednodniowe w dniu @ i się już nie potwórzyło, beta rosła więc byłam spokojna) nie wiem czy coś z tego będzie
Jeśli to tylko jednorazowe plamienie a nie czysta żywa krew to na prawdę się nie denerwuj, będzie dobrze , to nic złego nie musi oznaczać 😘 zobacz do wizyty zostało Ci tylko 26h, a pewnie długo na nia czekałaś. Już jutro wszystkiego się dowiesz ❤️

A czy jest u ktoś kto czeka na swoje pierwsze dziecko...bo zaczynam czuć się niezręcznie🙄 nie tylko stara😭 ale do tego pierworódka😭😭😭
ja nie mam jeszcze dziecka :) (No może psie dziecko 😀)
 
reklama
Kurcze, takie maleństwo, też byłam taka drobniutka jak się urodziłam 2450g ważyłam. Heh śmieje się, że jakby mój Olek taki był to bym mocniej pierdła i by wyskoczył 🤣 chociaż i tak jak na jego wagę i pierwszy poród to i tak szybko mi poszło.
Obyśmy wszystkie miały tym razem też takie łatwe i szybkie porody 💪💪🥰
Wasze 3800 nie brzmi jeszcze tak źle, mój Klusek ważył 4360, miał 58 cm i nie mieliśmy pojęcia, że będzie taki duży, bo nikt mi nie zrobił USG przed porodem, więc lekarz się zdziwił jak go zobaczył, bo waga powyżej 4 kilo to wskazanie do cc. Nie dość że mnie nacięli to jeszcze mnie rozerwał, więc musiało to wyglądać tragicznie tam na dole i nigdy ze strachu tam nie zajrzałam podczas gojenia. 😂

A co do mówienia rodzicom- my z Kluskiem powiedzieliśmy moim rodzicom, bo przyjechałam na swoje urodziny i wyjęli szampana. To był 12 tydzień, więc już ok, ale poprosiłam, żeby jeszcze nie mówili reszcie rodziny. Co zrobił mój tata? Dzwoni jego telefon, a on odbiera 'dziadek Artur, słucham?' 🤣
 
Do góry