reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
To ja płace za gine 200zl za wizytę, a pakiet badań znalazłam w alabie za 417zl :) zobacze co mi zleci gin i porównam z diagnostyką, bo tam mam taką fajną panią co jako jedyna żyły mi nie musi szukać tylko zawsze trafi 🤣
 
To ja płace za gine 200zl za wizytę, a pakiet badań znalazłam w alabie za 417zl :) zobacze co mi zleci gin i porównam z diagnostyką, bo tam mam taką fajną panią co jako jedyna żyły mi nie musi szukać tylko zawsze trafi 🤣
Ja właśnie nastawiałam się na kwotę powyżej 400 zł, a jak poszłam do przychodni (gdzie wyniki w sumie mam przez diagnostykę), to wyszło 373 zł. Niby nie duża róznica, ale jakoś cieszy :)
 
Widzisz, super :) A tak się martwiłaś! chociaż czasem lepiej się pozytywnie zaskoczyć :)



Zgadzam się. Robiąc betę w tym momencie zawsze będziemy doszukiwać się nieprawidłowości - ona rośnie wolniej i teoretycznie to wiemy, ale jak zobaczymy niższy przyrost to tak czy siak będziemy się martwić dlaczego tak zwolnił. Myślę, że lepiej sobie ograniczyć wizję takich zmartwień..



Ja do 10 tygodnia będę chodzić na USG co tydzień. Pójdzie na to kupa kasy, ale zaśniad do wtedy najczęściej się uwidacznia (jest ryzyko nawrotu niestety). Chcę uniknąć sytuacji, w której np. w 7 tygodniu jest ok, a potem idę w 10 i nagle widzę, że od 2 tygodni serce nie bije, a zaśniad rozwija się w najlepsze.. także jeszcze trochę się trzeba postresować :)
Ja będę miała jazdę po 13 tygodniu bo w drugiej ciąży serce przestało bić w 19 tygodniu a w 3 w 16 tygodniu więc stres dla mnie zacznie się serio za jakiś czas...
 
Gdzie tam do mojej wizyty... 😱 20.20 więc chyba jestem ostatnia 🤔
Chyba sobie zrobię hybrydę nową ma stopach bo później mogę już nie sięgnąć 🤣
Póki co czuję spokój, ale pewnie przed samą wizytą się zacznie. Jeszcze mi zimno wyskoczyło wczoraj...
Ja dzisiaj zostawię jakieś 250 zł u lekarza, łącznie z pobraniem cytologii i USG oczywiście. W poniedziałek planuje robic pakiet badań, około 290zl 😱
A jak u Was wyglądają ceny dziewczyny? Pytam oczywiście te, które nie mają z pracy opieki medycznej.
W Warszawie za wizytę z USG płacę 250 zł. Cytologia 50zł. A za te pierwsze badania zapłaciłam niestety 650 zł :( Jakoś dużo. Chyba mogłam taniej poszukać, ale jakoś nie pomyślałam.
 
Ja będę miała jazdę po 13 tygodniu bo w drugiej ciąży serce przestało bić w 19 tygodniu a w 3 w 16 tygodniu więc stres dla mnie zacznie się serio za jakiś czas...
O jejku, dramatyczne przeżycia 😔miałam nadzieję, że ten 12 tydzień będzie przełomowy, ale chyba nigdy nie można być pewnym w 100%
A wiesz jakie były przyczyny? Czy nie można było ich ustalić?
 
reklama
W Warszawie za wizytę z USG płacę 250 zł. Cytologia 50zł. A za te pierwsze badania zapłaciłam niestety 650 zł :( Jakoś dużo. Chyba mogłam taniej poszukać, ale jakoś nie pomyślałam.
Ja za prywatną wizytę z usg płacę 160 zł
Prenatalne 400 zł
A podstawową krew, mocz itd zrobiłam w medicover, więc udało się za darmo😁
Krzywą cukrową dostałam na NFZ, ponieważ jak wyszłam z prywatnej wizyty podeszłam do recepcji zapytać co i jak i jakie koszta i akurat pojawił się lekarz POZ i wystawił mi zlecenie na NFZ
Jak na razie udaje mi się nie płacić za Wszytsko prywatnie
 
Do góry