reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Czesc dziewczyny :) moja ciaza jak byla tak jest ;) za to setki innych problemow na glowie. Ostatnio mialam usg w szpitalu tydzien temu, dokladnie w poniedzialek i dziecko mialo 2.2cm, termin wychodzi na koniec marca. Chcialam zapytac czy ktoras bedzie robila test nifty? Poniewaz jutro bedzie 10+0 rozwazam umowienie owego testu tylko ze cena powala wiec jeszcze decyzji nie podjelam. A jestem ciekawa czy macie jakies przemyslenia na ten temat.
Ja chce zrobić Nifty ale dopiero w 13 tygodniu. Jak już kiedyś tu pisałam mój ginekolog mowi ze w 10 tygodniu może sue zdążyć że będzie jeszcze za mało dna dziecka we krwi matki i wtedy trzeba powtarzać...więc wolę poczekać do 13 tyg. Są 3 ceny z tego co mówił podstawowy pakiet za 2 tys...szerszy za 2.5 i ten max za 2.700. U mnie jeśli się zdecyduję to wtedy w 13 tygodniu pobiera krew i nie place już za usg genetyczne i wizytę
 
reklama
Ja chce zrobić Nifty ale dopiero w 13 tygodniu. Jak już kiedyś tu pisałam mój ginekolog mowi ze w 10 tygodniu może sue zdążyć że będzie jeszcze za mało dna dziecka we krwi matki i wtedy trzeba powtarzać...więc wolę poczekać do 13 tyg. Są 3 ceny z tego co mówił podstawowy pakiet za 2 tys...szerszy za 2.5 i ten max za 2.700. U mnie jeśli się zdecyduję to wtedy w 13 tygodniu pobiera krew i nie place już za usg genetyczne i wizytę

Dobrze wiedzieć, dzięki :)
 
Jak na biochemika to ten kolega tak srednio z biologia jesli mowi o byciu mutantem po zaszczepieniu metoda mRNA. To nie zmienia kodu genetycznego i w dodatku ten typ kwasu nukleinowego szybko ulega rozpadowi w organizmie.
Nie mowie ze jestem za szczepionkami. Nie mowie ze jestem przeciw. Chodzi mi o to zeby nie siac nieprawdy aby nagiac jakas teorie. Kazdy niech sam oceni ale na podstawie faktów.
Mówi o tym, że w 2013 roku Stany Zjednoczone sporządziły ustawę, w której widnieje zapis, że osoba która zostanie poddana iniekcji preparatem mRNA, przestaje istnieć jako człowiek, dla rządu jest humanoidem, pozbawionym praw, należącym do korporacji. Proponuję słuchać ze zrozumieniem ✌️
 
Jaki koszt?
To robi jakiś specjalista czy zwykły gin?
Na testdna jest nifty i można wybrać placówkę w której chce się oddać krew :)

Ja chce zrobić Nifty ale dopiero w 13 tygodniu. Jak już kiedyś tu pisałam mój ginekolog mowi ze w 10 tygodniu może sue zdążyć że będzie jeszcze za mało dna dziecka we krwi matki i wtedy trzeba powtarzać...więc wolę poczekać do 13 tyg. Są 3 ceny z tego co mówił podstawowy pakiet za 2 tys...szerszy za 2.5 i ten max za 2.700. U mnie jeśli się zdecyduję to wtedy w 13 tygodniu pobiera krew i nie place już za usg genetyczne i wizytę
Z tego do czytałam to sanco ma takie trzy pakiety w cenach o których piszesz, a nifty to nifty cena jest jedna
 
Dziewczyny A jak w ogóle się czujecie ? Które mają jutro albo pojutrze do gina? Ja we wtorek i już stres mnie jakiś ogarnia... ☹
 
Do dziewczyn, które umierają z powodu zaparc... ginekolog poleciła mi czopki glicerynowe. Działają:) oczywiscie nie jest dobrze aplikować je codziennie, ale jak już nic nie działa to one działają... Ja polecam, może i Wam pomogą
 
Dzieki dziewczyny, czyli nie ja jedna chcialabym sie zdecydowac :)
U mnie sytuacja jest taka ze juz mam jedno dziecko z wada genetyczna. Na zadnych badaniach nie bylo nawet cienia podejrzenia, dowiedzielismy sie po porodzie.
Zobaczymy czy uda mi sie te pieniadze jakos wygospodarowac i zrobic testy. Choc duzym minusem jest tez to ze wada ktora nas spotkala nie jest wada wykrywana nawet w amniopunkcji :( prawdopodobienstwo ze znow spotkaloby nas to samo jest bliskie 0 ale zawsze wlasnie moze byc cos innego, cos bardziej popularenego.
 
reklama
Na testdna jest nifty i można wybrać placówkę w której chce się oddać krew :)


Z tego do czytałam to sanco ma takie trzy pakiety w cenach o których piszesz, a nifty to nifty cena jest jedna
Nie wiem ja dostalam taka ulotkę z nifty na ostatniej wizycie...ginekolog powiedział o cenach. Jest wersja Basic, standard i plus...wystarczy poszperać tez w necie.
 
Do góry