reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Tak, zdecydowałabym się urodzić. Osobiście nie wyobrażam sobie innego wyboru, nie wybaczyłabym sobie tego po prostu, ale tak jak pisałam każdy powinien postępować w zgodzie ze sobą i swoim sumieniem 😊 dodatkowo też nie znajduje się w żadnej grupie ryzyka

Rozumiem :) Pewnie, każdy ma swoje zdanie. Sam temat jest bardzo trudny i nie będę nawet się rozpisywać, bo myślę i mam nadzieję, że żadnej z nas nie będzie dotyczył :)
 
reklama
Tak, zdecydowałabym się urodzić. Osobiście nie wyobrażam sobie innego wyboru, nie wybaczyłabym sobie tego po prostu, ale tak jak pisałam każdy powinien postępować w zgodzie ze sobą i swoim sumieniem 😊 dodatkowo też nie znajduje
Coś naknocilam...chciałam powiedzieć że mnie temat bardzo dotyczy a statystyki la matek 40+ są bezlitosne. Biorę jednak na klatę wszystko co będzie mi dane
 
Nie chce cie kochana martwic, ale poznalam kobiete w ciąży, ktora rodzila w 22 tyg ciazy, zlapala covida i zbyt malo wód płodowych miała. Dziecko niestety zmarlo, uwazaj na siebie i kontroluj sie czesciej, bo przez babeczke zlapalam schize czy serio przez covida tala sytuacja czy tak sie po prostu stalo. Ale uwazaj.
Ja mając covida poroniłam koniec 8tyg 😭
 
Czesc dziewczyny :) moja ciaza jak byla tak jest ;) za to setki innych problemow na glowie. Ostatnio mialam usg w szpitalu tydzien temu, dokladnie w poniedzialek i dziecko mialo 2.2cm, termin wychodzi na koniec marca. Chcialam zapytac czy ktoras bedzie robila test nifty? Poniewaz jutro bedzie 10+0 rozwazam umowienie owego testu tylko ze cena powala wiec jeszcze decyzji nie podjelam. A jestem ciekawa czy macie jakies przemyslenia na ten temat.
Ja na pewno będę robić nifty. Chce w 11+. Nie jestem w żadnej grupie ryzyka, ale ja wole dmuchać na zimne i najchętniej wszystko co się da bym posprawdzała.
 
reklama
Ja prócz nudności doświadczam zaparc.... Nwm jak wy ale ja przez mega zaparcie dostrzegłam krew w kale...nigdy nie miałam takiego problemu i nie powiem nieźle spanikowałam. Jutro wizyta u lekarza więc go poinformuję o zaistniałym fakcie 😱🙃🙃dodam że krew była jednorazowo (na całe szczęście nie z dróg rodnych)
Ja z tego tytułu objadłam się suszonych śliwek i moreli...nie pytajcie...jestem jak skunks
 
Do góry