reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Im

Imbir? *spam* czy coś ma takie tabletki vomit...nie próbowałam bo nie mam potrzeby...aż takich miłości nie mam...czasem mi się zrobi niedobrze...na mnie herbata z imbirem dobrze działa
Ja je kupiłam bo mdłości miałam od rana do wieczora. Niewiele mi pomogły. Ostatnio zauważyłam, że po wodzi mnie mdli i zaczęłam pić soki i od razu mi lepiej😁
 
reklama
Witamy 🥰
Niektórzy niestety nadal nie uznają problemów natury psychicznej za prawdziwe... smutne to

Ale opowiadaj który to już tydzień ❤ jak sie czujesz?
Witamy 🥰
Niektórzy niestety nadal nie uznają problemów natury psychicznej za prawdziwe... smutne to

Ale opowiadaj który to już tydzień ❤ jak sie czujesz?
Cześć Nicolajulia,
Dziś 8 tydzień, 6 dzień, więc od jutra zaczynam 3 miesiąc :)
A czuję się ostatnie kilka dni bardzo dobrze, jedynie ból piersi,kłucia w dole brzucha od czasu do czasu i czasami senność mnie dopada i delikatne mdłości, a i wszystko mi śmierdzi i szybko się męczę.
Natomiast 5,6,7 tydzień był masakrą. Od godziny 13 głową uderzyłam w biurko, nie mogłam nic robić, jadłowstręt na całego (nawet mój ukochany rosół był nie do przełknięcia), mdłości bez wymiotów, ale strasznie uporczywe ( zauważyłam, że czarna herbata je wzmagała wyjątkowo).

Mam jedynie nadzieję, że mój zanik mdłości nie jest oznaką czegoś złego, ale pewnie każda kobieta ma takie myśli, zamiast się cieszyć, że jeden problem ustał ;)

A jak ty się czujesz? I w którym jesteś tygodniu?
 
Ja prócz nudności doświadczam zaparc.... Nwm jak wy ale ja przez mega zaparcie dostrzegłam krew w kale...nigdy nie miałam takiego problemu i nie powiem nieźle spanikowałam. Jutro wizyta u lekarza więc go poinformuję o zaistniałym fakcie 😱🙃🙃dodam że krew była jednorazowo (na całe szczęście nie z dróg rodnych)
 
Czesc dziewczyny :) moja ciaza jak byla tak jest ;) za to setki innych problemow na glowie. Ostatnio mialam usg w szpitalu tydzien temu, dokladnie w poniedzialek i dziecko mialo 2.2cm, termin wychodzi na koniec marca. Chcialam zapytac czy ktoras bedzie robila test nifty? Poniewaz jutro bedzie 10+0 rozwazam umowienie owego testu tylko ze cena powala wiec jeszcze decyzji nie podjelam. A jestem ciekawa czy macie jakies przemyslenia na ten temat.
 
Ja prócz nudności doświadczam zaparc.... Nwm jak wy ale ja przez mega zaparcie dostrzegłam krew w kale...nigdy nie miałam takiego problemu i nie powiem nieźle spanikowałam. Jutro wizyta u lekarza więc go poinformuję o zaistniałym fakcie 😱🙃🙃dodam że krew była jednorazowo (na całe szczęście nie z dróg rodnych)

Taak, właśnie już się tu skarżyłam na zaparcia :/ od wczoraj jest ok, ale trzymało mnie 5 dni. Krwi nie miałam i nie znam się za bardzo, ale może coś się podrażniło?

Czesc dziewczyny :) moja ciaza jak byla tak jest ;) za to setki innych problemow na glowie. Ostatnio mialam usg w szpitalu tydzien temu, dokladnie w poniedzialek i dziecko mialo 2.2cm, termin wychodzi na koniec marca. Chcialam zapytac czy ktoras bedzie robila test nifty? Poniewaz jutro bedzie 10+0 rozwazam umowienie owego testu tylko ze cena powala wiec jeszcze decyzji nie podjelam. A jestem ciekawa czy macie jakies przemyslenia na ten temat.

Ja mam zamiar zrobić nifty :) Niestety cena nie zachęca, ale moje zdanie jest takie, że wolę dopłacić i być spokojna. A widocznie wiarygodność i dokładność testu tyle kosztuje.. Pappie średnio ufam. Bardzo boję się wad genetycznych (pewnie przez poprzednie straty i zaśniad) i chcę jak najszybciej dowiedzieć się, jakie jest ryzyko :) wystarczająco wcześnie, żeby ewentualnie potem podjąć decyzję, co dalej, gdyby coś było nie tak - a wiadomo, jak to wygląda w naszym kraju.. :)
 
Ja prócz nudności doświadczam zaparc.... Nwm jak wy ale ja przez mega zaparcie dostrzegłam krew w kale...nigdy nie miałam takiego problemu i nie powiem nieźle spanikowałam. Jutro wizyta u lekarza więc go poinformuję o zaistniałym fakcie 😱🙃🙃dodam że krew była jednorazowo (na całe szczęście nie z dróg rodnych)
Raz mi się zdążyła taka sytuacja. Lekarz kazał pić więcej wody, jeść produkty bogate w błonnik, śliwki suszone, żeby nie dopuszczać do zaparć. Niestety o ile w teorii łatwo brzmi w praktyce ciężko mi to zrealizować. Na samą myśl o wodzie mnie mdli🤢 Chyba na początku za dużo jej piłam 🙈
 
Raz mi się zdążyła taka sytuacja. Lekarz kazał pić więcej wody, jeść produkty bogate w błonnik, śliwki suszone, żeby nie dopuszczać do zaparć. Niestety o ile w teorii łatwo brzmi w praktyce ciężko mi to zrealizować. Na samą myśl o wodzie mnie mdli🤢 Chyba na początku za dużo jej piłam 🙈

Ja właśnie nie mogę przełknąć tych suszonych śliwek. Nienawidzę rodzynek i dla mnie to taka wielka wersja rodzynek.. :D także wybrałam siemię lniane.. :D
 
Cześć Nicolajulia,
Dziś 8 tydzień, 6 dzień, więc od jutra zaczynam 3 miesiąc :)
A czuję się ostatnie kilka dni bardzo dobrze, jedynie ból piersi,kłucia w dole brzucha od czasu do czasu i czasami senność mnie dopada i delikatne mdłości, a i wszystko mi śmierdzi i szybko się męczę.
Natomiast 5,6,7 tydzień był masakrą. Od godziny 13 głową uderzyłam w biurko, nie mogłam nic robić, jadłowstręt na całego (nawet mój ukochany rosół był nie do przełknięcia), mdłości bez wymiotów, ale strasznie uporczywe ( zauważyłam, że czarna herbata je wzmagała wyjątkowo).

Mam jedynie nadzieję, że mój zanik mdłości nie jest oznaką czegoś złego, ale pewnie każda kobieta ma takie myśli, zamiast się cieszyć, że jeden problem ustał ;)

A jak ty się czujesz? I w którym jesteś tygodniu?
Ja jestem dopiero 5+4 t.c. i każdy dzień mi się bardzo dłuży 🙈
Ciesz się, że czujesz się lepiej. To naprawdę super. Bardziej możesz nacieszyć się ciążą 🥰
 
reklama
Czesc dziewczyny :) moja ciaza jak byla tak jest ;) za to setki innych problemow na glowie. Ostatnio mialam usg w szpitalu tydzien temu, dokladnie w poniedzialek i dziecko mialo 2.2cm, termin wychodzi na koniec marca. Chcialam zapytac czy ktoras bedzie robila test nifty? Poniewaz jutro bedzie 10+0 rozwazam umowienie owego testu tylko ze cena powala wiec jeszcze decyzji nie podjelam. A jestem ciekawa czy macie jakies przemyslenia na ten temat.
U mnie jeszcze daleko do tego typu badań, bo dziś dopiero 5+4, ale jeśli na usg będzie wszystko wyglądało dobrze to nie planuje. Zdaję sobie sprawę, że usg też nie wszystko jest w stanie pokazać, jednak dla mnie te wady nie miałyby znaczenia, ponieważ ja osobiście nie wyobrażam sobie np. aborcji. Każdy powinien decydować w zgodzie z własnym sumieniem i z tym co czuje. Jeśli lekarz np mi zaleci wykonanie jakis dodatkowych badań to oczywiście zrobię.😊
 
Do góry