reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Dziewczyny mam takie pytanie z innej beczki.
Czy też macie taką mega ochotę na sex?? 🙈🙈🙈 Bo ja normalnie dostaje już pierdolca za przeproszeniem 🙇 bo trzeba się powstrzymywać póki co. Zastanawiam się czy tylko ja tak mam, może coś jest nie tak ze mną ? 🙃🤣
Ja w pierwszej ciąży miałam taką mega chcice że mój chlop to już nie wyrabiał hehea się żalił kolegom hehe teraz też mam większą ochotę ale jestem też dużo bardziej zmęczona ( w poprzedniej ciąży dość szybko poszłam na L4 i nie było jeszcze Małej w domu więc więcej odpoczynku miałam)
Masz jakieś wskazania do tego powstrzymywania? Ja współczuję wszystkim co mają zagrożona i szlaban na sex...to musi być mega ciężkie.
 
reklama
Wypij szklanke wody przed oddaniem krwi do badania i jutro powtórz wynik beta hcg.
Testami bym się nie sugerowała
Jadę jutro powtórzyć tą betę ale ja już czuje po sobie ze wszystkie objawy jak ręka odjął a to że 2 kreska jest bielsza też już mnie utwierdza w tym... W szpitalu by mi nic nie powiedzieli bo na tak wczesnym etapie to się za bardzo nic nie da zrobić. ☹️ Czekam do jutra dam wam znać ☹️
 
Jadę jutro powtórzyć tą betę ale ja już czuje po sobie ze wszystkie objawy jak ręka odjął a to że 2 kreska jest bielsza też już mnie utwierdza w tym... W szpitalu by mi nic nie powiedzieli bo na tak wczesnym etapie to się za bardzo nic nie da zrobić. ☹️ Czekam do jutra dam wam znać ☹️

A ktory tydzien ? Moze zrob wyniki raz jeszcze i bete ponow
 
Dokładnie, bardzo proszę nie robić z tego forum kolejnego antyszczepionkowej propagandy. Niech każdy robi jak uważa, każdy ma taki sam dostęp do informacji to nie jest wiedza tajemna.

Zgadzam się. Nie chcę czytać tu takich treści, sama też nie próbuję nikogo namawiać do szczepień :) Nie od tego jest to forum - a przynajmniej nie ten wątek, jest tu osobne pod-forum odnośnie szczepionek.
 
Dziewczyny forum jest po to, żebyśmy mogły na spokojnie sie pożalić, mieć wsparcie w czasie ciąży a nie przekonywać się czy zniechęcać do szczepień czy mówić o wiarygodności koronawirusa. Nie widzę sensu takich informacji tutaj, każdy ma swój rozum i swoje zdanie i robi jak uważa. [emoji4]
Popieram

Każda jest dorosła i ma swoje zdanie
 
Przecież to jakieś brednie.
I jak rozumiem osoby, które nie szczepią się, bo szczepionki były słabo zbadane i wprowadzone na szybko, tak pisanie, że osoby zaszczepione będą mutantami i własnością korporacji to po prostu teoria spiskowa na poziomie płaskoziemców i jestem w szoku, że ktokolwiek w takie rzeczy wierzy.
Ale może zostawmy temat szczepień, niech każdy ma swoje zdanie. Uważam, że to nie jest dyskusja na forum o ciąży, gdzie mamy się wspierać, a nie podżegać do kłótni.
Wierzysz w co chcesz, ja plaskoziemcem nie jestem. Ale mam troszkę szerszą wiedzę na ten temat. Te preparaty zwane szczepionkami są w 3 fazie badań i zostały dopuszczone warunkowo, zawierają m.in bardzo toksyczne dla człowieka białko kolca, oraz technologie mRNA. Ja nikogo przekonywać nie zamierzam. Wyraziłam swoje zdanie podparte niezależnymi źródłami. Więc pewnie niebawem się dowiemy czyje źródła były rzetelne 😊😊
 
Przecież to jakieś brednie.
I jak rozumiem osoby, które nie szczepią się, bo szczepionki były słabo zbadane i wprowadzone na szybko, tak pisanie, że osoby zaszczepione będą mutantami i własnością korporacji to po prostu teoria spiskowa na poziomie płaskoziemców i jestem w szoku, że ktokolwiek w takie rzeczy wierzy.
Ale może zostawmy temat szczepień, niech każdy ma swoje zdanie. Uważam, że to nie jest dyskusja na forum o ciąży, gdzie mamy się wspierać, a nie podżegać do kłótni.

Ja również jestem w szoku, ale gryzę się w język czytając takie brednie, ponieważ ciąży kobieta nie powinna się denerwować.
Czasami muszę wręcz zrobić sobie detoks od forum czytając niektóre "niuanse".

Każda postąpiła ze szczepieniem tak, jak uważała i każda poniesie na własnej skórze tego konsekwencje. Moim zdaniem na tym powinna się kończyć dyskusja.
 
Jadę jutro powtórzyć tą betę ale ja już czuje po sobie ze wszystkie objawy jak ręka odjął a to że 2 kreska jest bielsza też już mnie utwierdza w tym... W szpitalu by mi nic nie powiedzieli bo na tak wczesnym etapie to się za bardzo nic nie da zrobić. [emoji3525] Czekam do jutra dam wam znać [emoji3525]
Napisz koniecznie. Mam nadzieję że będzie dobrze [emoji110]
 
reklama
Jadę jutro powtórzyć tą betę ale ja już czuje po sobie ze wszystkie objawy jak ręka odjął a to że 2 kreska jest bielsza też już mnie utwierdza w tym... W szpitalu by mi nic nie powiedzieli bo na tak wczesnym etapie to się za bardzo nic nie da zrobić. ☹️ Czekam do jutra dam wam znać ☹️

Daj znać koniecznie. Trzymam kciuki!
 
Do góry