reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Ja w pierwszej ciąży miałam taką mega chcice że mój chlop to już nie wyrabiał hehea się żalił kolegom hehe teraz też mam większą ochotę ale jestem też dużo bardziej zmęczona ( w poprzedniej ciąży dość szybko poszłam na L4 i nie było jeszcze Małej w domu więc więcej odpoczynku miałam)
Masz jakieś wskazania do tego powstrzymywania? Ja współczuję wszystkim co mają zagrożona i szlaban na sex...to musi być mega ciężkie.
No na razie nie mam bo pierwsza wizytę miałam za wcześnie i był tylko pęcherzyk, teraz mam 2 września, więc się okaże. Ale po ostatnim przytulaniu miałam delikatnie zaróżowiony śluz no i oczywiście prawie zawału dostałam 😛🙃😱
 
reklama
Wierzysz w co chcesz, ja plaskoziemcem nie jestem. Ale mam troszkę szerszą wiedzę na ten temat. Te preparaty zwane szczepionkami są w 3 fazie badań i zostały dopuszczone warunkowo, zawierają m.in bardzo toksyczne dla człowieka białko kolca, oraz technologie mRNA. Ja nikogo przekonywać nie zamierzam. Wyraziłam swoje zdanie podparte niezależnymi źródłami. Więc pewnie niebawem się dowiemy czyje źródła były rzetelne 😊😊
Kazdy av uważa ze posiada jakaś większa, tajemna wiedzę od reszty prostych ludzi. Proszę skończymy temat.
 
Ja również jestem w szoku, ale gryzę się w język czytając takie brednie, ponieważ ciąży kobieta nie powinna się denerwować.
Czasami muszę wręcz zrobić sobie detoks od forum czytając niektóre "niuanse".

Każda postąpiła ze szczepieniem tak, jak uważała i każda poniesie na własnej skórze tego konsekwencje. Moim zdaniem na tym powinna się kończyć dyskusja.
Dokładnie tak, każdy poniesie konsekwencje. Ja też nie zamierzam nikogo namawiać, krytykować itp. wyraziłam swoje zdanie i na tym chce zakończyć 😊
 
A dziewczyny jak myślicie w 5 tygodniu i 5 dniu powinno być coś więcej już na usg widać bo u mnie był narazie sam pęcherzyk? Wiem na bank że owulacja była późna bo mam cykle różne ale zawsze powyżej 30 dni dochodzi nawet do 37
 
A dziewczyny jak myślicie w 5 tygodniu i 5 dniu powinno być coś więcej już na usg widać bo u mnie był narazie sam pęcherzyk? Wiem na bank że owulacja była późna bo mam cykle różne ale zawsze powyżej 30 dni dochodzi nawet do 37

Ja tak mialam 5+6 i byl sam pęcherzyk, takze luzik. Tez sie balam. Tydzien pozniej 3 pęcherzyki i jeden zarodek z echem. Niestety dziewczyny maja racje im dluzej sie odczeka tym lepiej, bo wiecej na usg
 
reklama
Do góry