reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Ja tez nic nie przytyłam póki co ale brzuch mi się zaokrąglił, normalnych spodni nie mogę nosić chyba że na rozpięty guzik
Mam tak samo... Dużo pije i bardzo mi brzuszek wychodzi w trakcie dnia. Powiedziałyście już w pracy i ciąży? Ja nie, ale czuję się fatalnie , boje się iść na zwolnienie bo jak coś nie pójdzie tak chyba nie wytrzymam kolejny raz tych spojrzeń. Jestem w kropce.
 
Mam tak samo... Dużo pije i bardzo mi brzuszek wychodzi w trakcie dnia. Powiedziałyście już w pracy i ciąży? Ja nie, ale czuję się fatalnie , boje się iść na zwolnienie bo jak coś nie pójdzie tak chyba nie wytrzymam kolejny raz tych spojrzeń. Jestem w kropce.

U mnie pewnie wiedzą po l4. Z racji, ze tak czy siak będę prace zmieniać to wole od początku iść na zwolnienie.
 
Mam tak samo... Dużo pije i bardzo mi brzuszek wychodzi w trakcie dnia. Powiedziałyście już w pracy i ciąży? Ja nie, ale czuję się fatalnie , boje się iść na zwolnienie bo jak coś nie pójdzie tak chyba nie wytrzymam kolejny raz tych spojrzeń. Jestem w kropce.
U mnie jeszcze nie wiedzą.
Chciałam powiedzieć po drugim USG, czyli 1 września, ale dzisiaj ściągnęli mnie do biura, żeby dać nowe obowiązki, więc prawdopodobnie już dzisiaj się dowiedzą :/
 
Cześć 😊 dziś pracuje zdalnie z dwójką dzieci 😱😱 nie wiem jak to zniosę... Dziś w nocy taki miałam helikopter w głowie, normalnie odlot. Ja w pracy jeszcze nie powiedziałam. Poczekam do 4 MSC bo też bym nie zniosła tych spojrzeń. Jutro wizytaaaaaaa nie wytrzymam chyba 😃
 
Mam tak samo... Dużo pije i bardzo mi brzuszek wychodzi w trakcie dnia. Powiedziałyście już w pracy i ciąży? Ja nie, ale czuję się fatalnie , boje się iść na zwolnienie bo jak coś nie pójdzie tak chyba nie wytrzymam kolejny raz tych spojrzeń. Jestem w kropce.
Jak byłam na macierzyńskim to skończyła mi się umowa, nie przedłużyli mi jej z racji cięcia etatów 🤦‍♀️
 
Heej.. mam małe zaległości, ale wczoraj miałam urlop :)
Było pytanie o testy genetyczne, pappa itp - ja na ten moment jestem zdecydowana na badania prenatalne + Nifty :)

Typowy polski obiad 😍 matko jak ja tesknie 😭
No wlasnie ja siebie tez podziwiam 🤣
Mam super przepis mojej mamy na zapiekanke makaronowa ze szpinakiem 😋♥️ No i to akurat jest ulubiona potraw mojego 🤣🤣🤣

Ja też czasem tęsknię za takim jedzonkiem! Zawsze jak jadę do miasta rodzinnego, idę do babci i tam jem typowy polski trzyczęściowy (mięso, ziemniaki, surówka) obiad + zupa :D Sama nigdy czegoś takiego nie robię, raz zdarzyło mi się zrobić schabowego, ale jednak wolimy lżejsze jedzenie :D raz na jakiś czas jednak trzeba :D


Jezu męczą mnie zaparcia. Ja już nie wiem co mam zrobić :/ Macie jakiś sprawdzony sposób?
 
Też chodzę z rozpiętym guzikiem 😆
Dziś mi jest tak ciężko na żołądku 🤔- więc chyba mogę podpiąć to pod mdłości (bez wymiotów) nie mam apetytu,produkuję dużo śliny. Czy Was też męczą mdłości które nie kończą się wymiotami? A i baaaardzo często mi się odbija..
Wczoraj jadłam zupę, która w środę była pyszna 🤪a wczoraj.. Zjadłam bo musiałam i przespałam pół dnia żeby nie czuć się tak dziwnie 😔
Ja tez nic nie przytyłam póki co ale brzuch mi się zaokrąglił, normalnych spodni nie mogę nosić chyba że na rozpięty guzik
 
reklama
Mam tak samo... Dużo pije i bardzo mi brzuszek wychodzi w trakcie dnia. Powiedziałyście już w pracy i ciąży? Ja nie, ale czuję się fatalnie , boje się iść na zwolnienie bo jak coś nie pójdzie tak chyba nie wytrzymam kolejny raz tych spojrzeń. Jestem w kropce.
Ja powiedziałam z racji tego że prace zaczynam od września to powiedziałam wcześnie żeby w razie co mogli sobie znaleźć kogoś za mnie. To moja dawna praca wiec wszyscy się ucieszyli i zatrudnili mnie pomimo ciąży :) wiec już wie szefostwo
 
Do góry