reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Te mdłości to cos okropnego, niemal caly tydzień mam tak 🤢 w dodatku czuje taka gule w gardle i nawet po lekkim śniadaniu taką ciężkość na żołądku, że nawet wody nie daje rady pić 😔
Też mam wodo wstręt 😔bardzo mało piję w tym tygodniu. Ale nie potrafię się zmusić do tych 1,5-2l 😔
Chyba chciałabym zwymiotować żeby choć trochę przeszło, ale zapewne tak to nie zadziała 😁
 
reklama
U mnie w pracy jeszcze nie wiedzą i planuję powiedzieć im po prenatalnych 🙂 mam nadzieję, że to będzie jakoś w październiku. Od połowy września mam 2,5 tyg urlopu więc też będę miała trochę spokoju.

Współczuję Wam wszystkim, które mają problemy z mdłościami. Trzymajcie się, oby szybko minęło🤞
Ja czuje się nadal bardzo dobrze, prawie że nie ciążowo i takie myśli czasami łapią, czy tam wszystko się dalej rozwija czy co skoro mi nic się nie dzieje.. ale trzeba być dobrej myśli i dotrwać do środy. 🙂🙂
 
Mnie nudności dopadają na wieczór, w ciągu dnia od czasu do czasu coś mdli ale nie ma tragedii, za to na wieczór jest jakaś kumulacja, nic nie mogę przełknąć i niesamowicie drażnią mnie wszystkie zapachy :o na szczęście na ten moment jeszcze nie zdarzyło mi się wymiotować..
Przez dwa dni miałam problem z zaparciami ale tak jak tu któraś z Was napisała podjadłam trochę śliwek i pomogło :) za to siku latam co chwilę :p w pracy nie wiem kiedy powiem, chciałabym jeszcze trochę popracować ale z racji że jestem księgowa i praca jest dość nerwowa to boję się że może nie jest to najlepszy pomysł
 
Też czuję się zupełnie nie ciążowo. 😳 Jedynie co zauważyłam to większy apetyt 🤪 wczoraj mi się płakać chciało, bo miałam ochotę na ogórkową, a nie mam ogórków kiszonych w domu jak na złość 🤭 zjadłam sporo hahaha
 
Też czuję się zupełnie nie ciążowo. 😳 Jedynie co zauważyłam to większy apetyt 🤪 wczoraj mi się płakać chciało, bo miałam ochotę na ogórkową, a nie mam ogórków kiszonych w domu jak na złość 🤭 zjadłam sporo hahaha

Ja też mam większy :) jedzenie mi teraz sprawia jeszcze większą przyjemność niż zwykle :D wczoraj rano byłam z mężem w kawiarni na świeżo wypiekanych tam bułeczkach, potem upiekłam ciasto, a wieczorem poszłam ze znajomymi na tajskie jedzonko. straszny mix. a potem płaczę że mam zaparcia :p
 
Też czuję się zupełnie nie ciążowo. 😳 Jedynie co zauważyłam to większy apetyt 🤪 wczoraj mi się płakać chciało, bo miałam ochotę na ogórkową, a nie mam ogórków kiszonych w domu jak na złość 🤭 zjadłam sporo hahaha


Ja za to często latam sikać, wczoraj znowu kilka razy zabolało mnie podbrzusze przez jakieś 30 sek., mam ciężkie piersi jak się rozbieram, delikatnie wrażliwe sutki i momentami tylko robi mi się tak delikatnie niedobrze jakby wiem ze nie czuje się w 100% sobą ale też nie ma mowy o żadnych wymiotach czy silnych mdłościach 🙂 oczywiście nie chce mi się nadal nic słodkiego oraz kawy. Czasami tez dopada mnie taki głod, ze aż brzuch boli i np. dzis rano musialam juz wstać i zjeść kawałek chleba bo usnąć nie mogłam dalej 🤣🤣
To tyle z moich objawów 😳😳
 
Hej dziewczyny,
Mam na sprzedanie 23 tabletki Pregna Start. Zostały mi, a biorę już witaminy dla II trymestru. Sprzedam za 10 zl. Jeśli, któraś jest zainteresowana to proszę dać znać :)
olx_image_2021-08-27_09-21-45.jpeg
 
Dziewczyny korzystacie z forum przez przeglądarkę czy przez aplikację? Ja ściągnęłam aplikację i jak wchodzę to wrzuca mnie na sam początek wątku, a nie do ostatniego przeczytanego postu ? Przez przeglądarkę też takie cuda się dzieją?
Mi aplikacja zapamiętuje co czytalam ostatnio
 
Mnie za to bardzo ciągnie na słodkie, dziś na śniadanie zjadłam ciasto. 😂
Za to zupy kompletnie nie, obiadowe dania też nie, wczoraj miałam ochotę na lasagne, więc sobie strzeliłam
Ciążowo ten tydzień jest bardzo spokojny.
 
reklama
Ja za to często latam sikać, wczoraj znowu kilka razy zabolało mnie podbrzusze przez jakieś 30 sek., mam ciężkie piersi jak się rozbieram, delikatnie wrażliwe sutki i momentami tylko robi mi się tak delikatnie niedobrze jakby wiem ze nie czuje się w 100% sobą ale też nie ma mowy o żadnych wymiotach czy silnych mdłościach 🙂 oczywiście nie chce mi się nadal nic słodkiego oraz kawy. Czasami tez dopada mnie taki głod, ze aż brzuch boli i np. dzis rano musialam juz wstać i zjeść kawałek chleba bo usnąć nie mogłam dalej 🤣🤣
To tyle z moich objawów 😳😳
Całkowicie się utożsamiam z tym co napisałaś 😅 Z tym że u mnie jeszcze pojawia się czasem brak apetytu na cokolwiek, aczkolwiek wydaje mi się że już z tym coraz lepiej. Ostatnio weszłam do sklepu i tak mnie zassało w żołądku jakbym co najmniej kilka godzin nie jadła a jadłam maks 2 godziny wcześniej i jak wychodziłam na zakupy to nawet trochę głodna nie byłam. To były ekspresowe zakupy i od razu po wyjściu ze sklepu piłam smoothie i zagryzałam bananem 😅
 
Do góry