reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Same dobre wiadomości z dzisiejszych wizyt 🥰

Ja już po rozmowie z położną w sprawie TSH. Powiedziała, że troszkę przekracza normy i mam umówić się do endokrynologa i najprawdopodobniej za tydzień na pierwszej wizycie dostane skierowanie. Możliwe, że trzeba będzie wprowadzić leki i zrobić szersze badania bo powinno być niższe ale tez mam się nie martwić bo nie jest też jakieś gigantyczne. Wszystko da się lekami wyprowadzić 🙂
Akurat od września mam już większy pakiet i mam endo i te wszystkie badania bez kosztów także poczekam z umówieniem wizyty te 6 dni. Nic nie powinno się stać 🤞
Co do cukrzycy to jej nie mam ale mam unikać węglowodanów prostych dla bezpieczeństwa bo ten cukier na czczo był na granicy 🙈🙂
 
Połowa z nas zniosła by jajko na Twoim miejscu heheh niektóre kobiety odrazu jak się dowiedzą idą do lekarza. Ja już w 9 tygodniu i 2 wizyta 7 września 🙂🙂🙂
Jajko znosilam jeszcze do zeszlego tygodnia 🤣 Teraz juz sie bardzo uspokoilam i nie mam napadow paniki jak wczesniej. Z dnia na dzien jest coraz lepiej. Z drugiej strony nasze fundusze sa okrojone, bo odkladamy ile sie da i za bardzo nie moge sobie pozwolic na prywatne usg. Moze za 3 tygodnie po wyplacie sie uda 😉
 
To jak u mnie w Irlandii, pierwsza wizyta po 12 tygodniu, teraz jestem w Polsce wiec porobilam wszystkie badania prywatnie. Właśnie się pakuje do irl i przede mna 30h podróży z takimi mdlosciami 🤢
O nie, jedziecie autem? 😭 Ja i bez ciazy mam mdlosci w aucie 😖 Oby Ci podroz w miare szybko minela ♥️
 
Konsultowałam z ginekologiem moje wyniki toksoplazmozy, dowiedziałam się tylko tyle że raczej świadczą one tylko o tym że niedawno przeszłam toksoplazmozę, ale ze względu na to że wynik IgM jest niejednoznaczny to mam skonsultować to jeszcze z lekarzem chorób zakaźnych, który ewentualnie zleci dalsze badania. Próbowałam od razu umówić się na wizytę ale w Medicoverze jest jakaś porażka jeśli chodzi o dostępność wizyt, najbliższa teleporada na 20.09 🤦‍♀️🤬 Będę próbować jakoś umówić się na wcześniejszy termin, może coś się zwolni.
 
reklama
Do góry