reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Dziewczyny wróciłam przed chwilą od ginekologa i siedzę i płacze jak wariatka bo dostałam pierwsze usg, nie widzialam jeszcze nic piękniejszego niż ta maleńka kropka 🥺🥺 wszystko wygląda jak na obecny moment ciazy dobrze, jedyne co jest lekka infekcja ale dostałam tabletki na 3 dni, także lada moment zniknie, następna wizyta miala być 1.09 jednak gin doradziła mi przyjść tydzień później skoro już dziś mamy pewność, że wszystko się tam dobrze rozwija 😊 mam tylko jedno pytanie, pewnie dość głupie ale byłam u innej pani doktor i była mega małomówna, w dodatku jeszcze nie do końca opanowałam słownictwo związane z ciążą. Na pewno jest pęcherzyk ciążowy, bo o nim mówiła, ale na zdj usg są dokonane dwa pomiary jeden 0.87cm a drugi to malutka kropka 0.16cm - to pęcherzyk żółtkowy? Czy to jest właśnie pęcherzyk ciążowy? Pierwsza ciąża i tyle niewiadomych 🙈
Który tydzień? 😉
 
reklama
Dziewczyny wróciłam przed chwilą od ginekologa i siedzę i płacze jak wariatka bo dostałam pierwsze usg, nie widzialam jeszcze nic piękniejszego niż ta maleńka kropka 🥺🥺 wszystko wygląda jak na obecny moment ciazy dobrze, jedyne co jest lekka infekcja ale dostałam tabletki na 3 dni, także lada moment zniknie, następna wizyta miala być 1.09 jednak gin doradziła mi przyjść tydzień później skoro już dziś mamy pewność, że wszystko się tam dobrze rozwija 😊 mam tylko jedno pytanie, pewnie dość głupie ale byłam u innej pani doktor i była mega małomówna, w dodatku jeszcze nie do końca opanowałam słownictwo związane z ciążą. Na pewno jest pęcherzyk ciążowy, bo o nim mówiła, ale na zdj usg są dokonane dwa pomiary jeden 0.87cm a drugi to malutka kropka 0.16cm - to pęcherzyk żółtkowy? Czy to jest właśnie pęcherzyk ciążowy? Pierwsza ciąża i tyle niewiadomych 🙈
Na pewno na usg masz przy wymiarach literki. GS to pęcherzyk ciążowy , YS to ciałko żółte , dojdzie później CRL czyli wielkość dzidziola :)
 
ja patrzyłam tylko na jedną aplikację i na jeden kalkulator gdzieś w necie, terminy się pokryły więc zaakceptowałam 😂 u mnie 5+2
Byłaś już na wizycie?
Polujesz teraz na córkę? Czy jesteś jak ja zatwardziałą matką chłopców? 😂
Zdecydowanie liczę na córeczkę 😍 te chłopy mnie wykończą, muszę mieć jakieś jajniki w pobliżu 🤣🤣🤣 solidarność i te sprawy ✊😎😁 wszystkie ciążę miałam młodsze niż z om dlatego zobaczymy z USG. A pierwsza wizyta w sobotę rano 😃
 
reklama
Na pewno na usg masz przy wymiarach literki. GS to pęcherzyk ciążowy , YS to ciałko żółte , dojdzie później CRL czyli wielkość dzidziola :)
Wlasnie nie, widzę tylko, że jest zaznaczone rutynowe badanie a obok pomiarów jest tylko literka D 🤔 a samo usg wygląda tak
 

Załączniki

  • 16299786114874252448349989333130.jpg
    16299786114874252448349989333130.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 63
Do góry