reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Kobietki jestem już po wizycie :) na usg widać całe 1,34 cm szczęścia :D serduszko też bije prawidłowo, jakie to dziwnie uczucie :D jak lekarz powiedział "a to Twój dziadziuś" to myślałam że oszaleję :D mam zlecony pakiet badań, na ten moment mam brać tylko kwas foliowy :) następna wizyta za 3 tyg :)
U mnie wczoraj 11 mm i 7tydz rosną nam podobnie dzidziusie 😘 zdrówka !!!
 
reklama
Nie mam żadnych objawów więc też nie wiem od kiedy one dokładnie tam są. Przeczytałam już milion artykułów i wątków na forum na ten temat i wiem że nic nie wiem 🙈 Może tu na wątku znajdzie się któraś, która miała taką sytuację w poprzedniej ciąży?
Ja miałam taka sytuacje teraz na poczatku ciazy. Tez pokazało mi się ze mam dużo bakterii, ale wszystkie inne parametry były ok wiec lekarz powiedzial ze infekcji nie ma. Ja dla pewności zrobiłam posiew i tam już nic nie wyszło, wiec mam nadzieje ze u Ciebie będzie tak samo :)
 
Cześć dziewczyny, byłam na wizycie.

Okazuje się, ze nie miałam jednego pęcherzyka tylko 3 ! 😑 dwa puste, a jeden ma żółtko, zarodek i echo serca. Takze żyje. Za tydzien wizyta kontrolna, aby upewnić się, ze jest ok. Mam już skierowanie na badania, także idzie do przodu. Uffff
Super ze jest serducho, teraz do przodu ♥️
 
Czesc Wam, niedługo mam pierwsza wizytę u lekarza i zastanawiam sie czy mam juz isc z jakimis badaniami czy dopiero mi zleci? Czy może lepiej najpierw załatwić to na NFZ? Jakie badania w ciąży tak czy siak robi sie prywatnie? Mój wymarzony ginekolog bierze 300zl za wizytę wiec wole mu od razu pokazać wyniki zeby nie wracać chwile pózniej ;)
Załączyłem Ci listę badań, które robilam prywatnie :)
 

Załączniki

  • D52A566F-85DE-4D07-81F5-0DFAC1791D0A.jpeg
    D52A566F-85DE-4D07-81F5-0DFAC1791D0A.jpeg
    2 MB · Wyświetleń: 53
reklama
Do góry