reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Dziewczyny, które biorą dupka i luteine, lekarz mi mówił, ze za tydzień odstawiamy. Wy też macie tak szybko odstawić?
Słyszałam ze proga powinno się brać do 13tc jakoś, dopiero później łożysko zaczyna wytwarzać progesteron. Chyba ze nie będzie kazał odstawić całkiem tylko zmniejszyć dawkę 🤔

No ja tez sue zastanawiam jqk to bedzie...jeszcze heparyna zostaje...bo to chyba 24 h przed porodem...tez będę miała schizę...jeszcze kolezanka mi opowiadała ze z bliźniakami miala cesarkę po tym zestawie to w lampie widziała jak krew się leje z niej i kąpało na podłogę...ja teraz skórkę zadrę przy paznokcie i jakbym pół palca uciela
Tez się staram nie kaleczyć bo jak zacielam skórkę przy manicure to nie mogłam zatamować 🙄
 
Słyszałam ze proga powinno się brać do 13tc jakoś, dopiero później łożysko zaczyna wytwarzać progesteron. Chyba ze nie będzie kazał odstawić całkiem tylko zmniejszyć dawkę 🤔


Tez się staram nie kaleczyć bo jak zacielam skórkę przy manicure to nie mogłam zatamować 🙄

Teoretycznie mówi, że nie widzi powodów, aby brać, no ale zobaczymy. Narazie biore to sie tym tak nie martwie
 
Teoretycznie mówi, że nie widzi powodów, aby brać, no ale zobaczymy. Narazie biore to sie tym tak nie martwie
Mój kazał jeszcze brać dupka, nie wiem jak długo, ale podejrzewam, że to przez niego tak słabo się czuję i czekam aż pozwoli odstawić. A mówił, że poprzednie poronienie już mnie kwalifikuje do brania.
 
Cześć Dziewczyny. Mam opcję pójść jutro do lekarza to będzie 5tydz.+6.
Ostatnią wizytę miałam 20.08 i pecherzyk miał 7mm, z minimalną kropeczką w środku. Myślicie, że będzie widać juz serduszko czy za wcześnie?
Coś czytałam, że pecherzyk rośnie 1-1.5mm na dzień.
 
Cześć Dziewczyny. Mam opcję pójść jutro do lekarza to będzie 5tydz.+6.
Ostatnią wizytę miałam 20.08 i pecherzyk miał 7mm, z minimalną kropeczką w środku. Myślicie, że będzie widać juz serduszko czy za wcześnie?
Coś czytałam, że pecherzyk rośnie 1-1.5mm na dzień.
Ja bym poczekała ze 2 tygodnie ale to Twoja decyzja 😉 przy 7+6 zdradzę że już wszystko ładnie widać.
 
reklama
Cześć Dziewczyny. Mam opcję pójść jutro do lekarza to będzie 5tydz.+6.
Ostatnią wizytę miałam 20.08 i pecherzyk miał 7mm, z minimalną kropeczką w środku. Myślicie, że będzie widać juz serduszko czy za wcześnie?
Coś czytałam, że pecherzyk rośnie 1-1.5mm na dzień.
Po 6 dniach to chyba bez sensu iść na kolejne usg , chyba ze coś się dzieje co Cię niepokoi? Ja bym poszła jak już to za tydzień dopiero :)
 
Do góry