reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Z tego co czytałam to często nie daje żadnych objawów a jest niebezpieczna dla dziecka, widocznie Niemcy bardziej się jej boją niż toksoplazmozy skoro chlamydia jest wykonywana rutynowo a toksoplazmoza wedle "życzenia" pacjentki
Ja na tokso mam dostac skierowanie za tydzień jak bedzie wszystko na usg, narazie mam grupe krwi przyniesc i porobic wstepnych malo badań, moze chce zebym na raty to robila a nie odrazu wszystko na hura, tez bym tak wolala
 
Ja na tokso mam dostac skierowanie za tydzień jak bedzie wszystko na usg, narazie mam grupe krwi przyniesc i porobic wstepnych malo badań, moze chce zebym na raty to robila a nie odrazu wszystko na hura, tez bym tak wolala
Ja się właśnie zdziwiłam podczas pierwszej wizyty, bo bylam tylko potwierdzić ciążę a od razu pełen pakiet badań krwi, waga, ciśnienie, choć było tak wcześnie
 
Kochana, nic się nie przejmuj, ja na drugiej wizycie dostałam skierowanie na prenatalne i na usg i miałam takie, wow, to już ? Tak szybko ? :D
Zleci, twoja wizyta też już niedługo :) a jak w końcu się umowilas do ginekologa czy do szpitala ?
Do ginekologa, udało mi się ustrzelić wizytę u lekarza, który ma same dobre opinie. I kiedyś jak byłam u niego na wizycie to przede mną miał pacjentkę w ciąży i na bank robił jej usg bo jeszcze sprzęt był odpalony. Więc liczę na to, że trafię na gabinet w którym będzie usg i mi też od razu zrobi 😁
 
Ja się właśnie zdziwiłam podczas pierwszej wizyty, bo bylam tylko potwierdzić ciążę a od razu pełen pakiet badań krwi, waga, ciśnienie, choć było tak wcześnie
Dużo zależy od lekarza. Mi ta lekarka z przypadku nic nie mówiła, żadnych badań, bo dla niej było oczywiste, ze poronie. A ten na raty mi daje, ale z racji, ze ja nie lubie pobierania krwi, dla mnie to dramat, boje sie igieł to dziękuję bardzo, mniej ze mnie pobiorą na raz. 😅 u nas zazwyczaj jest tak, ze musi być echo serca dają już skierowanie na badania,niestety różnie może być i tak, bo to wczesny etap, ale trzeba być dobrej myśli. A ty w ktorym tyg bylas ?
 
Do ginekologa, udało mi się ustrzelić wizytę u lekarza, który ma same dobre opinie. I kiedyś jak byłam u niego na wizycie to przede mną miał pacjentkę w ciąży i na bank robił jej usg bo jeszcze sprzęt był odpalony. Więc liczę na to, że trafię na gabinet w którym będzie usg i mi też od razu zrobi 😁
No to na pewno, przecież to by było bez sensu gdyby nie zrobił. Musi wiedzieć czy wszystko ok i dobrze umiejscowione także trzymam kciuki ! Moja lekarka pytała czy robiłam beta hcg i potem przeszła do usg odrazu :) który to tydzień u ciebie ?
 
reklama
Do ginekologa, udało mi się ustrzelić wizytę u lekarza, który ma same dobre opinie. I kiedyś jak byłam u niego na wizycie to przede mną miał pacjentkę w ciąży i na bank robił jej usg bo jeszcze sprzęt był odpalony. Więc liczę na to, że trafię na gabinet w którym będzie usg i mi też od razu zrobi 😁

Ja bym na zawał zeszła idąc na 2 wizyty, usg i zwykla wizyta. 😅
 
Do góry