reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Mam króciutkie paznokcie i zawsze aplikuje ostrożnie, nie czuje nigdy dyskomfortu. Obawiam się, ze mór być powtórka z rozrywko...Ehhh, ja mnie to już wszystko wkurza 🤦‍♀️
Chillout, jeśli czujesz duze ryzyko mozesz pojechac szybciej do ginekologa, gdybys zaczela krwawic to na izbe.
Ja mialam w poprzedniej ciazy niestety straconej plamienie różowe i straciłam te ciaze, czy to bylo zalezne raczej nie. Duzo kobiet ma zdrowe ciazy a ma plamienia
 
reklama
Powiem Wam że trochę poszperałam na forum dziś i to wszystko jest takie zgubne trochę.. przynajmniej ja tak czuje. Oczywiście kazda historia jest ważna, zasługuje na wysłuchanie, doradzenie, wsparcie i zrozumienie. Sama tez bym oczekiwała tego w niektórych sytuacjach ale tak poza internetem mało co słyszy się o poronieniach, złych wynikach badań, problemach z ciąża, pustych pęcherzykach i teraz dla takiej kobiety, która zachodzi w ciążę i znajduje pełno takich wpisów na forum jest to spory szok i ogromny strach. Zaczyna we wszystko wątpić, wszystko kwestionować, po prostu bać się i stresować. A przecież nie jest tak, że każda ciąża jest skazana na niepowodzenie, przecież jest pełno małych, zdrowych dzieci, pełno kobiet ma dzieci, nawet Wy tutaj niektóre macie już dzieciaczki 🙂🙂 No przecież jest pełno szczęśliwych rozwiązań 🙂

Po prostu musimy przestać się tak nakręcać negatywnie i doszukiwać złych rzeczy w każdym braku objawów czy zmianach. Chyba nawet nie powinnam tyle grzebać po tym forum i czytać o samych smutnych rzeczach i nieudanych ciążach. Od tego można po prostu zwariować i wkręcać sobie coś... musimy wierzyć, że będzie dobrze i że wszystko się uda i doczekamy się naszych upragnionych dzieci ✊🍀
Wiadomo, wszystko jest mega stresujące i dla większości nowe, nieznane, ale trzeba wierzyć, wspierać się i utrzymywać najwięcej spokoju jak się da 😊
Takie moje odczucia z dziś pozwoliłam sobie tutaj wyrazić 🙂
 
Do góry