reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Dokładnie, czeka nas jeszcze tyle stresu że nie musimy sobie go teraz na siłę dokładać 🙂 najwazniejsze, że mimo tego, czeka nas piekna historia ze wspaniałym zakończeniem i tego się trzymajmy 🍀

Dobrze ze piszesz o tych objawach, bo ja tez czuje się dobrze i nie mogę na nic narzekać. Nie mam żadnych większych dolegliwości. Jutro będzie u mnie 6t0d i zobaczymy co dalej mi ciązowy los przyniesie 😀😀
Ja jakoś od 2 dni też nie mam objawów na początku ból brzucha jak na okres a teraz to i piersi tylko wieczorem ale też nie jakoś super mocno.
 
reklama
No wiecie co tak mi apka wyliczyła że mam TP na 29.04 dokładnie a flo m
Screenshot_2021-08-22-16-16-11-005_org.iggymedia.periodtracker.jpg
i pokazuje 5+2. OM miałam 17.05. Na wizytę pójdę w przyszłym tygodniu lub za dwa żeby cokolwiek było widać. A kiedy miałyście OM???
 
Dziewczyny a z kim już się podzieliłyście tą wspaniałą informacją? 😊 Ja jakbym mogła to wykrzyczałabym to wszystkim 😂 ale na chwilę obecną wie tylko mąż plus kilka osób z pracy, no ale musiałam pracodawcę powiadomić jak najszybciej. ☺

U mnie też tylko mąż wie. Czekamy do pierwszej wizyty u lekarza 01.09 i do USG i potem chcemy powiedziec rodzicom i dziadkom tylko 🙂 co do serszego grona to dopiero myślimy po prenatalnych 🙂
 
No wiecie co tak mi apka wyliczyła że mam TP na 29.04 dokładnie a flo mZobacz załącznik 1308330i pokazuje 5+2. OM miałam 17.05. Na wizytę pójdę w przyszłym tygodniu lub za dwa żeby cokolwiek było widać. A kiedy miałyście OM???
I w ogole to ja mam raptem 5 dni starszą ciążę od Ciebie a mi pokazuje 17.04.
Ale to pewnie zalezy tez od dlugosci i regularności cykli. Stad te rozbieżności.
 
U mnie wie mąż i 2 przyjaciółki. Rodzinie i reszcie powiem po 13 tc. W pracy niestety będę musiała wcześniej, pewnie powiem po 1 usg .
 
reklama
Mam dokładnie tak samo. Aż zła jestem dziś na siebie, że sama siebie wpędzam w ten stres przez grzebanie na forum. Jasne, wszystko jest ciekawe, człowiek szuka, czyta, a może dowie się czegoś ciekawego lub utwierdzi w przekonaniach a potem właśnie trafia na smutne historie i zaczyna bardzo bać się o siebie. Ja też staram się myśleć pozytywnie i wierzyć, że u mnie będzie wszystko dobrze i że damy radę przez to przejść obronną ręką 😊 nie mogę się tak nakręcać bo to nikomu nie służy, muszę mocno wierzyć i iść do przodu. Nie można z góry zakładać, że się nie uda a po drodze będziemy reagować w zależności od okoliczności.
Np. To ze mam tak mało objawów nie oznacza, że na bank jest coś nie tak i będzie źle. Nie mogę tego tak postrzegać. Powinnam raczej cieszyć się, że beta rośnie prawidłowo, ze połozna nie dała żadnego powodu do zmartwień i że mogę obecnie spokojnie przechodzić ten czas 😊

Damy radę i wszystko u każdej z nas będzie dobrze 🍀
Nie będę ukrywać że wlasnie od kilku dni zaczełam wiecej pezegladac forum i sie okazuje ze nawet w 8 tygodniu mozna sie dowiedziec ze jajo plodowe jest puste a objawy ciazy nadal sie utrzymuja. O wielu z tych rzeczy nawet nie wiedzialam a nawet jak wiedzialam to myslalam ze sa statystycznie bardzo rzadkie.
Czytajac internety zaczynam przymierzac do siebie te wszystkie historie ajkby nie wiadomo jak bylo to czeste i prawdopodobne.
Bardzo sie utożsamiam z tym co wlasnie napisałyście.
Jak teraz przeczytalam co napisalas to uświadomiłam sobie że bede sie trzymac wiedzy lekarza, swojej intuicji, wsparcia męża i Waszego a odcinam sobie przegladanie internetów bo to zabija we mnie radosc z tego na co tak czekałam.
A to do mnie takie niepodobne... jednak ciaza zmienia myslenie 😜
 
Do góry