reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Beta w takim przypadku przyrasta prawidlowo?
Wiesz, co nie badałam bety na początku. Później robili mi w szpitalu i była w 11tc na poziomie 6tc. Objawy ciąży ustały kilka dni po diagnozie. Nie chciała się sama poronić, więc w 12tc miałam zabieg. Organizm puste jajo traktuje nadal jak ciąże, więc zwykle kobieta dowiaduje się dopiero przy usg. Jak poszłam do innego gin potwierdzić to powiedziała, że to normalne i jestem w tym dniu 3 osobą z taką diagnozą. Ja wcześniej o tym nie słyszałam.
 
Hej dziewczyny :) jak tam dziś u Was? Ja mam dalej ból brzucha, ogólna niestrawność. Aplikuje sobie luteinę dopochwowo i widzę już 2 dzień ze zaczyna mi „ wypływać” wiec nie wiem czy mam już nadmiar tego progesteronu czy wtf. Spie tak beznadziejnie, ze głowa mała. Przed ciąża mogłam spać po 15 h a teraz zasypiam po północy i budzę się milion razy w środku nocy, śnie takie głupstwa .....i finalnie jestem wyspana o 6 🤷‍♀️ Oo cooo choooodzi 🤷‍♀️
 
Aha to chyba najpierw pójdę normalnie ja wizytę żeby założył mi kartę ciąży zlecił badania a z jakieś 2 tygodnie później na usg. Boję się że będzie chciał mi od razu dać l4 a wolała bym po usg żeby byc już pewna bo zaczęłam nowa prace
 
Aha to chyba najpierw pójdę normalnie ja wizytę żeby założył mi kartę ciąży zlecił badania a z jakieś 2 tygodnie później na usg. Boję się że będzie chciał mi od razu dać l4 a wolała bym po usg żeby byc już pewna bo zaczęłam nowa prace
Jeśli z ciąża będzie Ok, to gin nie będzie proponował l4
 
Aha to chyba najpierw pójdę normalnie ja wizytę żeby założył mi kartę ciąży zlecił badania a z jakieś 2 tygodnie później na usg. Boję się że będzie chciał mi od razu dać l4 a wolała bym po usg żeby byc już pewna bo zaczęłam nowa prace
Planujesz w końcu przepracować te 30 dni, żeby mieć płatne L4 czy idziesz od razu jak Cię lekarz wyśle? To jednak 7-8 miesięcy zwolnienia, więc sporo pieniędzy, ale zdrowie jest najważniejsze.
 
reklama
Do góry