reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Hej dziewczyny :) jak tam dziś u Was? Ja mam dalej ból brzucha, ogólna niestrawność. Aplikuje sobie luteinę dopochwowo i widzę już 2 dzień ze zaczyna mi „ wypływać” wiec nie wiem czy mam już nadmiar tego progesteronu czy wtf. Spie tak beznadziejnie, ze głowa mała. Przed ciąża mogłam spać po 15 h a teraz zasypiam po północy i budzę się milion razy w środku nocy, śnie takie głupstwa .....i finalnie jestem wyspana o 6 🤷‍♀️ Oo cooo choooodzi 🤷‍♀️

To normalne przy braniu luteiny, ze wypływa na wkładkę. 😊 tez tak mam
 
reklama
Planujesz w końcu przepracować te 30 dni, żeby mieć płatne L4 czy idziesz od razu jak Cię lekarz wyśle? To jednak 7-8 miesięcy zwolnienia, więc sporo pieniędzy, ale zdrowie jest najważniejsze.
Chciała bym przepracować ten miesiąc i porozmawiam o tym z lekarzem bo jednak pieniądze by się przydały zobaczymy co zdecyduje lekarz to jest najważniejsze
 
Cześć. Zrobiłam dzisiaj test ,chociaż jeszcze taki niepewny wynik. Jeśli się udało to koniec kwietnia termin.
Jestem w totalnym szoku ,bo gdyby się udało to w pierwszym cyklu gdzie była owu. Na pokładzie 9 latek i 11 miesięczna córka (karmie piersią)
 

Załączniki

  • USER_SCOPED_TEMP_DATA_orca-image--240204207.jpeg
    USER_SCOPED_TEMP_DATA_orca-image--240204207.jpeg
    62,7 KB · Wyświetleń: 78
Dziewczyny, czy Wam też tak strasznie dokucza niestrawność i wzdęcia? Od dwóch dni chodzę z wielkim wzdętym brzuchem, odbija mi się cały czas, żadne herbatki nie pomagają, a staram się nie jeść żadnych dziwnych rzeczy... :(
 
Dziewczyny, czy Wam też tak strasznie dokucza niestrawność i wzdęcia? Od dwóch dni chodzę z wielkim wzdętym brzuchem, odbija mi się cały czas, żadne herbatki nie pomagają, a staram się nie jeść żadnych dziwnych rzeczy... :(

Niestety. 😊 a moj maz zaczyna nazbyt rozpieszczać moje podniebienie
 
reklama
Do góry