reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Ja na 1 wizycie nie dostałam karty ciąży 5+5
Dopiero na kolejnej jeśli wszystko będzie dobrze, a będzie to 8+0 jeśli dobrze liczę
 
reklama
Szybko karte ciąży zakładają jak przy pierwszej wizycie, dobrze rozumiem?
Taką dostałam informację od położnej. Może zakładają, że skoro ciąża jest potwierdzona betą i wizyta odbywa się bez żadnych dolegliwości po skończonym 7 tygodniu według OM to jak najbardziej już można założyć kartę.
 
AAA mamy to!!! 💕🍀
Moja beta dziś to 459 U/l 🥰🥰🥰
Dzidziuś sobie rośnie ❤ co za radość, ładnie skoczyło, liczyłam na mniej a tu taka niespodzianka 😊

Ja wczoraj kupiłam sobie MAMA DHA PREMIUM+, Pani w aptece powiedziała, że to jest najlepsze z tego co miała i na internecie też miało dobre opinie 🙂
 

Załączniki

  • 2dd33670-be80-4a71-83a9-73181ef59230.jpg
    2dd33670-be80-4a71-83a9-73181ef59230.jpg
    39,9 KB · Wyświetleń: 55
Ale mnie dziś dopadło sikanie 🙈zdarzało mi się ostatnio częściej chodzić ale dziś to jakaś masakra 😅 Idę do łazienki, sikam, wracam do pokoju i za chwilę znowu mi się chce 🙈 maks 15 minut odstępu, aż mi głupio bo dziś w biurze jestem i co chwilę latam a jak wychodzę to za każdym razem mnie kierowniczka widzi 😅
 
reklama
Do góry