reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Sama zaczęłam krwawić, tak się dowiedziałam, ale to były dosłownie 2 kropelki jasnoróżowe przez cały dzień jak pojechałam na IP i powiedzieli, że jak samo się nie rozkręci to zgłosić się za tydzień do szpitala. Potem mocniej krwawiłam, poszłam po tygodniu na USG i już nic nie było.
Poczekam, jutro mam wizytę. I tak tutaj już nic nie zdziałają. Chciałabym aby organizm sam się oczyścił. Mąż się cieszył bo to nasza pierwsza ciąża... Dam znać później co i jak...😔
 
reklama
Dziewczyny u mnie termin USG pokazało na 14 kwietnia. Jestem w 5tc. Ale póki co to nie widzę zarodka, pecherzyk ciążowy ma 0.87cm., a żołtkowy 0.33cm. Martwię się bo wizyta dopiero za 2 tyg. Któraś miała tak podobnie ?
Tal ja tetaz bylam pecherzyk zniekształcony i nic poza tym, wizyte mam w srode i albo będzie i ok albo szpital. Nie pozostaje ci nic tylko czekać
 
Dziewczyny u mnie termin USG pokazało na 14 kwietnia. Jestem w 5tc. Ale póki co to nie widzę zarodka, pecherzyk ciążowy ma 0.87cm., a żołtkowy 0.33cm. Martwię się bo wizyta dopiero za 2 tyg. Któraś miała tak podobnie ?
Ja tak miałam w poniedziałek. Wg OM powinno to być 6+0, ale ciąża wychodzi młodsza. Był tylko pęcherzyk ciążowy 12,4 mm i żółtkowy 3,9 mm, ale mój gin ma taki sprzęt, że mówi, że poniżej 2 mm nie pokazuje, wiec u niego nie zobaczyłabyś nic.
 
Ja tak miałam w poniedziałek. Wg OM powinno to być 6+0, ale ciąża wychodzi młodsza. Był tylko pęcherzyk ciążowy 12,4 mm i żółtkowy 3,9 mm, ale mój gin ma taki sprzęt, że mówi, że poniżej 2 mm nie pokazuje, wiec u niego nie zobaczyłabyś nic.

Chyba najlepiej w 7 tyg widac co dziewczyny?
 
Dziewczyny u mnie termin USG pokazało na 14 kwietnia. Jestem w 5tc. Ale póki co to nie widzę zarodka, pecherzyk ciążowy ma 0.87cm., a żołtkowy 0.33cm. Martwię się bo wizyta dopiero za 2 tyg. Któraś miała tak podobnie ?
Pewnie jest jeszcze za wcześnie na zarodek, mamaginekolog pisała: "Pęcherzyk żółtkowy pojawia się ok. 5 tyg + 2 dni do 5 tyg + 5 dni. Zazwyczaj gdy pęcherzyk ciążowy(GS) ma średnicę 8-10 mm. Dosłownie 1-2 dni po pojawieniu się pęcherzyka żółtkowego pojawia się zarodek ".
U Ciebie GS to 0,87cm więc pęcherzyk ż. mógł się dopiero pokazać.

Może też usg było słabe i nie pokazało zarodka (a patrząc na zdjęcie które dodałaś w innym wątku myślę że tak mogło być).
 
Pewnie jest jeszcze za wcześnie na zarodek, mamaginekolog pisała: "Pęcherzyk żółtkowy pojawia się ok. 5 tyg + 2 dni do 5 tyg + 5 dni. Zazwyczaj gdy pęcherzyk ciążowy(GS) ma średnicę 8-10 mm. Dosłownie 1-2 dni po pojawieniu się pęcherzyka żółtkowego pojawia się zarodek ".
U Ciebie GS to 0,87cm więc pęcherzyk ż. mógł się dopiero pokazać.

Może też usg było słabe i nie pokazało zarodka (a patrząc na zdjęcie które dodałaś w innym wątku myślę że tak mogło być).

Badałaś ostatnio betę? Zarodek podobno może być widoczny na dobrym usg powyżej 1tys. hcg
Dnia 3 sierpnia beta wynosiła 311, a 5 sierpnia już 552, więc już sama nie wiem. Niby te wahadelka bety są różne. Wcale nie musi tak być. I już sama nie wiem komu tu wierzyć.
 
reklama
Dnia 3 sierpnia beta wynosiła 311, a 5 sierpnia już 552, więc już sama nie wiem. Niby te wahadelka bety są różne. Wcale nie musi tak być. I już sama nie wiem komu tu wierzyć.
Jak powiedziałam swojemu lekarzowi że sprawdziłam przyrost bety tylko po teście raz i potem po 48 h to bil mi prawie brawo że nie robiłam po kilka razy jak inne kobiety i narażała się na stres.
 
Do góry