reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Dziewczyny beta mi spadła z 1038 na 233😪 jutro mam wizytę... Aktualnie 6 tydzień.
Bardzo mi przykro. :( Plamiłaś pomiędzy badaniami?
Ja jak poroniłam 2 lata temu to 4 dni od rozpoczęcia krwawienia miałam betę 828, 6 dni później już 56,7 i dwa tygodnie później 0,8.
Twoja jest już bardzo niska. Z tego co pamiętam to nie było u Ciebie zarodka, tylko puste jajo na ostatnim USG?
 
reklama
Dziewczyny, jak to jest z tym dha? Powinno się go brać od początku czy dopiero od jakiegoś momentu? Kończą mi się witaminy, które brałam przy staraniach, planuję zamówić Pregnę Plus i zastanawiam się czy od razu zamawiać też Pregna DHA czy to dopiero później 🤔
 
Powiedz jak się czujesz, może lepiej pojechać dzisiaj na izbę przyjęć żeby sprawdzić na cito jak to wygląda. Ja bym do jutra chyba nie wytrzymała. Czujesz po sobie, że się coś zmienia czy normalnie, tak jak się czułaś. Ściskam mocno, zrobisz jak uważasz, ale ja bym pojechała jak najszybciej. 😘😘
Nic nie czuję, wszystko normalnie. Betę zrobiłam pod jutrzejszą wizytę. Mam nadzieję, że organizm sam się oczyści i nie będzie zabiegu... Zobaczę jak wrócę z pracy i zadecyduje czy jechać na izbę czy poczekać na wizytę.
 
Bardzo mi przykro. :( Plamiłaś pomiędzy badaniami?
Ja jak poroniłam 2 lata temu to 4 dni od rozpoczęcia krwawienia miałam betę 828, 6 dni później już 56,7 i dwa tygodnie później 0,8.
Twoja jest już bardzo niska. Z tego co pamiętam to nie było u Ciebie zarodka, tylko puste jajo na ostatnim USG?
 
Bardzo mi przykro. :( Plamiłaś pomiędzy badaniami?
Ja jak poroniłam 2 lata temu to 4 dni od rozpoczęcia krwawienia miałam betę 828, 6 dni później już 56,7 i dwa tygodnie później 0,8.
Twoja jest już bardzo niska. Z tego co pamiętam to nie było u Ciebie zarodka, tylko puste jajo na ostatnim USG?
Nie miałam żadnych plamień etc. Kompletnie żadnych objawów, że coś jest nie tak. Ta wizyta miała potwierdzić zarodek, bo ciąża okazała się młodsza. Czy miałaś zabieg czy czekałaś na samooczyszczanie?
 
Nie miałam żadnych plamień etc. Kompletnie żadnych objawów, że coś jest nie tak. Ta wizyta miała potwierdzić zarodek, bo ciąża okazała się młodsza. Czy miałaś zabieg czy czekałaś na samooczyszczanie?
Sama zaczęłam krwawić, tak się dowiedziałam, ale to były dosłownie 2 kropelki jasnoróżowe przez cały dzień jak pojechałam na IP i powiedzieli, że jak samo się nie rozkręci to zgłosić się za tydzień do szpitala. Potem mocniej krwawiłam, poszłam po tygodniu na USG i już nic nie było.
 
Sama zaczęłam krwawić, tak się dowiedziałam, ale to były dosłownie 2 kropelki jasnoróżowe przez cały dzień jak pojechałam na IP i powiedzieli, że jak samo się nie rozkręci to zgłosić się za tydzień do szpitala. Potem mocniej krwawiłam, poszłam po tygodniu na USG i już nic nie było.

Ja akurat tez zaczelam sama krwawic. Mocny skurcz mnie zlapal i poszlo. Przy moim poronieniu. To teraz jak zakuje to panika. 😑
 
reklama
Dziewczyny u mnie termin USG pokazało na 14 kwietnia. Jestem w 5tc. Ale póki co to nie widzę zarodka, pecherzyk ciążowy ma 0.87cm., a żołtkowy 0.33cm. Martwię się bo wizyta dopiero za 2 tyg. Któraś miała tak podobnie ?
 
Do góry