reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
ja tak jak Ty rocznik 87
Myślałam że tylko ja 87...uff...
syn z dziadkami pojechał do Zoo więc ja leżę plackiem, pogoda podła spać mi się chce i pierwszy raz nie miałam ochoty na kawę, a jutro jeszcze do pracy...
Przed wizytą we wtorek mam mieszane uczucia...pęd myśli tego co może być nie tak...
 
Polecam płatki owsiane na wodzie rano ze szczypta soli można dać tez suszone śliwki i dużo wody do picia w ciągu dnia, ja przed ciąża miałam problemy a teraz o dziwo brak 🤷🏼‍♀️ Odpukać !
Polecam arbuza, mnie ostatnio tak wyczyściło (nie miałam rozwolnienia) , że brzuch o połowę mniejszy się zrobił 🙈🙈
 
Pytałam na forum lekarzy odnośnie mojego wyniku progesteronu. Potwierdzili, że wszystko jest ok ponieważ norma jest od 9. A mógł to być też ten dobowy niższy wynik bo raz dziennie jest wyrzut progesteronu i trzeba się akurat wstrzelić, ale kiedy to jest to nikt tego chyba nie wie 🙈
 
Dziewczyny beta mi spadła z 1038 na 233😪 jutro mam wizytę... Aktualnie 6 tydzień.
Powiedz jak się czujesz, może lepiej pojechać dzisiaj na izbę przyjęć żeby sprawdzić na cito jak to wygląda. Ja bym do jutra chyba nie wytrzymała. Czujesz po sobie, że się coś zmienia czy normalnie, tak jak się czułaś. Ściskam mocno, zrobisz jak uważasz, ale ja bym pojechała jak najszybciej. 😘😘
 
reklama
Powiedz jak się czujesz, może lepiej pojechać dzisiaj na izbę przyjęć żeby sprawdzić na cito jak to wygląda. Ja bym do jutra chyba nie wytrzymała. Czujesz po sobie, że się coś zmienia czy normalnie, tak jak się czułaś. Ściskam mocno, zrobisz jak uważasz, ale ja bym pojechała jak najszybciej. 😘😘
W takim wypadku to tak, ta niepewnosc
 
Do góry