reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Wlasnie to ona sama wyliczyła mi, ze to juz 6 tydzien z om, a usg pokazuje jak próbowałam zmierzyc pęcherzyk ze 5. Tak czy siak martwi mnie ten nieregularny kształt
@Chocolate1 u mnie na pierwszym usg też mam adnotację, że pęcherzyk ma nieregularny kształt - lekarz nie mógł przez to podać jego dokładnych wymiarów, ale mówił żeby się tym zupełnie nie przejmować. Było widać już wtedy ciałko żółtkowe i zarodek (5+5) więc totalnie to olałam.
Trzymam mocno kciuki, żeby u Ciebie na kolejnym usg też było wszystko dobrze widać! [emoji173]
 
reklama
@Chocolate1 u mnie na pierwszym usg też mam adnotację, że pęcherzyk ma nieregularny kształt - lekarz nie mógł przez to podać jego dokładnych wymiarów, ale mówił żeby się tym zupełnie nie przejmować. Było widać już wtedy ciałko żółtkowe i zarodek (5+5) więc totalnie to olałam.
Trzymam mocno kciuki, żeby u Ciebie na kolejnym usg też było wszystko dobrze widać! [emoji173]
Dziękuję podniosłaś mnie trochę na duchu... może szansa jest. U mnie tez jakby ciaza mlodsza albo sprzet slaby. W kazdym razie odczekam ten tydzień.
 
@Chocolate1 u mnie na pierwszym usg też mam adnotację, że pęcherzyk ma nieregularny kształt - lekarz nie mógł przez to podać jego dokładnych wymiarów, ale mówił żeby się tym zupełnie nie przejmować. Było widać już wtedy ciałko żółtkowe i zarodek (5+5) więc totalnie to olałam.
Trzymam mocno kciuki, żeby u Ciebie na kolejnym usg też było wszystko dobrze widać! [emoji173]
A jeszcze cie podpytam a ten ksztalt moze sie zmienic czy nie ?
 
Ja jestem po wizycie, niestety poki co tylko pęcherzyk ciążowy bez zarodka, bez pęcherzyka żółciowego. Uslyszalam, ze ma nieregularne kształty wiec roznie moze byc, a moze byc puste jajo. Kontrol mam za tydzien. Mam zalecone dalej leki do brania i mam lezec.
Trzymamy kciuki, zeby wszystko bylo ok . To bedzie dlugi tydzien ❤️
Cześć dziewczyny 😊 Witam się z Wami i nieśmiało dołączam, jeśli pozwolicie 😉 U mnie 6t+1d wg OM. Jesteśmy z mężem po jednej stracie w lutym. Teraz w lipcu dwie kreski, rosnąca beta i radość mieszana ze strachem. Wizyta u doktor 6 września, zatem też późno, ale co ma być, to będzie. Na razie sporo leków: progesteron, sterydy, metformina, Zaax... Czekanie jest trudne, ale pozostaje wiara, że będzie dobrze 🤗
Witamy :)
 
A jeszcze cie podpytam a ten ksztalt moze sie zmienic czy nie ?
Tydzien później miałam kolejne usg u innego mega specjalisty z certyfikatami i nie mówił nic o kształcie (ja też nie dopytywałam, bo nie wiedziałam że ten nieregularny kształt może wskazywać coś złego). Wręcz przeciwnie, mówił że wszystko jest OK, a najważniejsze było że serduszko już biło i dzidzia dobrze rosła :) jutro mam kolejne usg (u 3 lekarza [emoji2]) więc o to dopytam [emoji846]
 
Dziewczyny moje pytanie z wyzej ucielko. Czy ktoras z Was miala obnizona wartosc plytek krwi na badaniu krwi ? Bo jak czytam google to juz mam czarne scenariusze.
 
Dziewczyny moje pytanie z wyzej ucielko. Czy ktoras z Was miala obnizona wartosc plytek krwi na badaniu krwi ? Bo jak czytam google to juz mam czarne scenariusze.

Nie można interpretować pojedynczego wyniku w morfologii krwi w izolacji od innych :) Mam tę samą przypadłość więc wiem co mówię bo już nie raz google mnie uśmiercał. Umów się na konsultację z lekarzem :)
 
Tydzien później miałam kolejne usg u innego mega specjalisty z certyfikatami i nie mówił nic o kształcie (ja też nie dopytywałam, bo nie wiedziałam że ten nieregularny kształt może wskazywać coś złego). Wręcz przeciwnie, mówił że wszystko jest OK, a najważniejsze było że serduszko już biło i dzidzia dobrze rosła :) jutro mam kolejne usg (u 3 lekarza [emoji2]) więc o to dopytam [emoji846]

O fajnie by bylo gdybys spytala. Dziękuję 😍 moze w takim razie zmotywuje mnie twoja sytuacja, ze wszystko sie udalo. 🥰
 
reklama
Do góry