reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Serio? U mnie na odwrót. Kompletnie nie mam ochoty na przytulanki 🤦 ale jestem na samym początku więc jeszcze mam bóle menstruacyjne tzn. takie jak menstruacyjne 😂

A co do odmawiania to odmawiam piwa 😜 bo mam taką mega ochotę na smak piwa, że szok.
Mam to samo z seksem, wjechał 7 tydzień a u mnie libido zerowe… zaczynam się zastanawiać czy to normalne, aż chciałam zapytać lekarki na wizycie we wtorek. Tylko że mnie nie dotykają praktycznie żadne dolegliwości, czasem mnie mdli i jestem zmęczona ale nigdy przez cały dzień.
 
reklama
Te badania są genetyczne np pakiet z testdna. To się nie zmienia bo to są mutacje w genie, całe życie takie same. Czemu planujesz teraz robić ? Coś Cię niepokoi?
to prawda te genetyczne w sumie możesz zrobić, ja mam mutacje obie mthfr z pakietu, myslalam ze moze pytasz o badania np pod kątem zespołu antyfosfolipidowemu wtedy lepiej gdy nie jesy się w ciazy ;)
 
W piątek 13-ego wynik bety 23. Mało... ale to 26dc. Od dwóch dni pobolewały mnie jajniki, zobaczyłam cień cienia na teście, no i skusiłam się na betę. Wiem, że jeszcze wiele może się wydarzyć i hcg niekoniecznie się utrzyma, ale trzymajcie kciuki ;)
Beta dobra [emoji123] trzymam kciuki [emoji110][emoji110] ja dzisiaj powtarzałam bete wiec dla mnie piątek trzynastego szczęśliwy
 
A Wy długo się dziewczyny starałyście? Nam zajęło to 1,5 roku. No i w związku z wynikami mojego męża to raczej nastawialiśmy się na in vitro... Tak nam przynajmniej kilku lekarzy mówiło, że szanse na naturalne poczęcie są nikłe. A tu taka niespodzianka :)
Ja ponad 3lata :) pierwsza w życiu ciąża. Pierwsze w życiu II kreski. Ciąża z in vitro
 
Witam!! 21.04 wg aplikacji 😍. Mamuśki macie jakies dolegliwości? Rozpychanie w jajniku, ktos tez, tak ma?? U mnie 4 tyg.
Chciałam o to samo zapytać 🙈
U mnie 5+5 i największą dolegliwością jest ból piersi.. Najchętniej chodziłabym bez stanika 😂
Czesto chodzę siku, z zaparciami nie mam problemu 😊🤭
Nie wymiotuję.. Czasem mam tylko tak jakby dziwnie coś stało mi na żołądku..
W poprzedniej ciąży strasznie bolała mnie głowa.. Tym razem jest okej 😊
A jak u Was? 😁
 
W czwartek 15,3, a w sobotę 50,1.
Czuje się średnio. Przynajmniej 2 razy na noc wstaje na jakieś pół godziny, bo ból brzucha jest tak nie do zniesienia.
Miałam też biochemiczną w kwietniu, dlatego staram się podchodzić z dystansem.

Niemniej jednak staram się mieć nadzieję, że tym razem się wszystko uda :)
Ja w czerwcu mialam ciaze biochemiczna. 5 dni po potencjalnym dniu miesiaczki beta 15.2. Dwa dni pozniej juz plamienie i beta ponizej ciazowej normy. Duphaston teraz pierwszy cykl. Testowanie w razie wu czy brac dalej i o losie - blada kreseczka beta 62.6,, dwa dni później 140. 2 😁. Ciągnie mnie prawy jajnik. Rozpiera w pachwiinie jakby. Też na spokojnie. Głębokie wdechy i ruchy "slołmołszyn". Powodzenia sobie i Tobie 😉
 
reklama
Do góry