reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Własnie wróciłam od lekarza i już wiem, że na pewno będę u niego prowadzić ciążę :)
Jest super miły i naprawdę dużo mówi, dużo wyjaśnia. Było widać serduszko, kolejna wizyta 1 wrzesnia.
Tylko ze mnie dupa wołowa i nie spytałam, że mam dalej dupaston brać, więc i tak będę do niego dzwonić. No i koniecznie muszę się zgłosić do endokrynologa z TSH.
 
Własnie wróciłam od lekarza i już wiem, że na pewno będę u niego prowadzić ciążę :)
Jest super miły i naprawdę dużo mówi, dużo wyjaśnia. Było widać serduszko, kolejna wizyta 1 wrzesnia.
Tylko ze mnie dupa wołowa i nie spytałam, że mam dalej dupaston brać, więc i tak będę do niego dzwonić. No i koniecznie muszę się zgłosić do endokrynologa z TSH.
@staraczek8991 a który to tydzień? Bo nie mogę się doszukać 🙈🤗
 
Własnie wróciłam od lekarza i już wiem, że na pewno będę u niego prowadzić ciążę :)
Jest super miły i naprawdę dużo mówi, dużo wyjaśnia. Było widać serduszko, kolejna wizyta 1 wrzesnia.
Tylko ze mnie dupa wołowa i nie spytałam, że mam dalej dupaston brać, więc i tak będę do niego dzwonić. No i koniecznie muszę się zgłosić do endokrynologa z TSH.
Super ze udalo ci sie trafic na odpowiadajacego Ci lekarza!
No i jakie wiesci, serduszko juz slychac, pieknie 😍
 
Hej dziewczyny mam pytanie może którejś się to przytrafiło lub słyszała o czymś takim...spuchła mi warga sromowa duża i czuc tam guzek...nie jest czerwona ani nic boli trochę przy dotyku, dodatkowo boli mnie w pachwinie i też jakby zrobił się tam guzek...cała prawą stronę mam lekko opuchnięta...do gina udało mi się dopiero na jutro na 16.30 zapisać...trochę panikuję....wczoraj się zaczęło dziś jakby mniej boli i nie puchnie bardziej...
 
reklama
Wyszło 5+6.
Ciąża jest młodsza o kilka dni niż by wskazywał okres, więc planowana data to 07.04.2022 :)
Ponoć gdybym była wczoraj, to może jeszcze by nie było serduszka, a dzisiaj jest :)

Super wieści!!!! :))) Gratulacje :*

Hej Mamuśki!
Dołączam do Was w tych pięknych dla nas chwilach!
Obecnie 4tydz 4 dzień więc już 5 tydzień leci.
Termin wstępnie na 17 kwietnia mam nadzieję że się nieco zmieni...nie chce rodzic w święta ale co będzie to będzie.
Wizyta 16.08 trochę wcześnie ale miałam tak umówiona ponad miesiąc temu i nie chce już zmieniać.

Heej! Widzę, że jesteśmy na podobnym etapie! A czemu nie chcesz rodzić w Święta?:)

Co do guzka, niestety nie potrafię pomóc i pewnie nikt przez internet odpowiednio Ci nie doradzi. Słyszałam o czymś takim, jak gruczoł bartholina (nic groźnego), ale skoro idziesz już jutro do lekarza to na pewno dostaniesz wiarygodną diagnozę :)
 
Do góry