reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Znam to, my się nie mogliśmy dogadać z imieniem dla dziewczynki wiec w sumie ulga ze będzie syn bo będzie miał pełna rodzine a nie starych po rozwodzie 😂😂😂 ja tak strasznie chciałam Marike a stary do mnie „Marika niepodmyta” 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
noooo dokladnie !! Moj mi na Sara wołał Sarna 🙄 a na Zoje ... zozol 🤣🤣 i weź tu z takim poważnie rozmawiaj 🤣🤣🤣 reszty to juz nawet nie pamiętam tak mnie tym denerwował, ale skubany na wszystko miał rym i odpowiedź 😅
 
Ja jakbym miała wybierać coś po angielsku to na pewno bym wzięła Emma albo Emily. Jakby u nas była dziewczynka to na polską Emilkę bym cisnęła, chociaż mąż oczywiście kręcił nosem.
Zmieniając temat dopiero teraz ujrzałam piękny kosz Mojżesza na twoim profilowym 😍 powiesz mi gdzie dostanę takie cudo ?
 
Ja z kolei mam dziś 15t6d i określam to jako 15 tydzień :) ale pewnie ktoś inny by napisał, że to 16 :D szkoda, że są 2 wersje, bo nigdy niewiadomo jak to dokładnie wygląda i co kto ma na myśli :D
Ja też się zastanawiałam nad tym no ale jak skonczylysmy 1 tydzień to później był 1+1 i dopiero 2 i tak dalej 2+1 jak sobie to tak wyobraziłam to już wiem dlaczego apki pokazują że to jest 15. Ty masz 16 ale nie skończony według mnie a jutro skończysz i zaczniesz 17 🙄😁
 
My również w wiekoszci jesteśmy po przejściach... ciężko było napisać , jednak po każdej historii wydaje mi się że każda z Nas czekała na nasteona która będzie mieć szczesliwy final.. I broń boże nie wymuszam tu żadnych presji , a tylko wyrażam opinie że moim zdaniem na priv powinny trafić dziewczyny które się że sobą zżyły. I nie wstydzą sie mówić o problemach.. niech ogólny wątek będzie dostępny dla wszystkich chętnych. Prywatny myślę jak najbardziej słusznie dla aktywnych.

No ja powiem szczerze, że od kiedy wczoraj przeczytałam te kilka wpisów, że ktoś śledzi nasze historie ale dopiero teraz się ujawnia, bo niejako musi, to poza wątkiem prywatnym, na którym będą znane mi z tych kilku ostatnich tygodni Dziewczyny, bardziej osobistymi historiami i odczuciami zwyczajnie nie mam się już ochoty dzielić. Ja w pełni rozumiem, że ktoś mógł się bać lub mieć opory przed publicznym podzieleniem się swoją historią i oczywiście nie musiał tego robić, no ale niech teraz zrozumie też nasz punkt widzenia, bo ja wyczuwam tutaj pretensje, że nie będzie publicznej kontynuacji...
 
Zmieniając temat dopiero teraz ujrzałam piękny kosz Mojżesza na twoim profilowym 😍 powiesz mi gdzie dostanę takie cudo ?
My akurat dostaliśmy go za darmo w ramach 'wyprawki dla warszawskiego malucha'. Wprowadzili to w 2019 i właśnie jest tam między innymi kosz Mojżesza, ale dostaliśmy ją po 4 czy 5 miesiącach i Klusek praktycznie już się w koszu nie mieścił, więc szybko puściliśmy go w świat. 😁 Ogólnie nie polecam tego konkretnie, niby ma rączki do przenoszenia, ale zachowuje się jak torba na zakupy - jak dziecko w nim leży to nie da się go przenieść, bo boki są miękkie, więc sprawdza się tylko jako łóżeczko turystyczne.
 
nie, akurat nie mam, chyba że moje dzieci zwierzęce się liczą 😁✌️ nie no,od początku wiedziałam, że nie mam na to wpływu i tylko 50% szans, ale wiesz jak jest nadzieja umiera ostatnia 😁 tak, też miałam stratę jedną,ale nie zdążyłam nic się dowiedzieć na ten temat, więc być może to była córa właśnie. Zawsze mówiłam, że chcę tylko jedno i nigdy więcej drugiego, a teraz kurde już sama nie wiem 🤣
To dlatego chłopiec...bo nie możesz poprzestać na jednym 🤪
 
No ja powiem szczerze, że od kiedy wczoraj przeczytałam te kilka wpisów, że ktoś śledzi nasze historie ale dopiero teraz się ujawnia, bo niejako musi, to poza wątkiem prywatnym, na którym będą znane mi z tych kilku ostatnich tygodni Dziewczyny, bardziej osobistymi historiami i odczuciami zwyczajnie nie mam się już ochoty dzielić. Ja w pełni rozumiem, że ktoś mógł się bać lub mieć opory przed publicznym podzieleniem się swoją historią i oczywiście nie musiał tego robić, no ale niech teraz zrozumie też nasz punkt widzenia, bo ja wyczuwam tutaj pretensje, że nie będzie publicznej kontynuacji...
Mam takie same odczucia! Aż poczułam się trochę nieswojo, że są tu osoby, które nas regularnie podglądają, nigdy nie napisały ani słowa i teraz wywierają presję, bo nie będą mogły dalej podglądać naszych historii..
 
My akurat dostaliśmy go za darmo w ramach 'wyprawki dla warszawskiego malucha'. Wprowadzili to w 2019 i właśnie jest tam między innymi kosz Mojżesza, ale dostaliśmy ją po 4 czy 5 miesiącach i Klusek praktycznie już się w koszu nie mieścił, więc szybko puściliśmy go w świat. 😁 Ogólnie nie polecam tego konkretnie, niby ma rączki do przenoszenia, ale zachowuje się jak torba na zakupy - jak dziecko w nim leży to nie da się go przenieść, bo boki są miękkie, więc sprawdza się tylko jako łóżeczko turystyczne.
Dzięki za obiektywna ocenę bo nie ukrywam ze bardzo mi się podoba , ale jeśli jest taki jak mówisz to szkoda nawet kupować
 
reklama
A powiedzcie mi, kiedy mamy przejść na tą grupę prywatną? Listę mamy praktycznie zweryfikowaną, mamy 2 adminki to jakie teraz są kroki/ramy czasowe ? 🙂
@Ann_81 ?

Mam takie same odczucia jak Wy, bardzo dziwnie się z tą wiedzą teraz czuje, jak kolejne osoby się "ujawniają" 🙈 niby publiczne wiec czego się spodziewać ale jak człowiek nie wie to inaczej podchodzi hehe
 
Do góry