reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

My z mężem tak dyskutowaliśmy o tych imionach ze słuchajcie szok.. każdemu zupelnie co innego się podobalo. On takie klasyczne Paulina, Dominika, Justyna, Kacper, Artur itp a to zupełnie nie moje klimaty, zwłaszcza te dziewczynki 🙈
Ja bardziej chcialam Tymon ohhhh 🥰 Franek.. Zoja oooomg kocham to imie 🥰🥰🥰 Maja, Sara 😀 to nie, ten absolutnie nie i do każdego imiona mi rymowanki wymyślał i je zamieniał tak aby było jakos zabawnie 🤣🤣

Także zrobiliśmy listę i metodą eliminacji doszliśmy o kompromisu i wybraliśmy tak jak pisałam Szymon (Blisko do Tymon 😀😀) oraz Wiktoria 😊😊

Ale tego Zoja mi tak szkoda lub Franiooo 🥺🥺😅😅
 
reklama
U nas z imieniem to było prawdziwe wyzwanie 🤭 Stary jest obcokrajowcem więc chcieliśmy jakieś imię, które będzie takie samo w obu językach a najlepiej jeszcze w angielskim więc to już zawęża wybór. Nie jesteśmy też z tych, którym się podoba za dużo imion i nie mogą się zdecydować tylko z tych co większość się nie podoba 😂🙈 No i my akurat się nastawialiśmy na chłopca i tu jeszcze były jakieś pomysły a jak się okazało, że jest dziewczynka to w ogóle byliśmy w czarnej dupie z imieniem 😂
W końcu wyglada na to, że będzie Blanca 💜❤️🧡
 
Ja na przykład do niedawna nie wiedziałam czy moja ciąża się utrzyma i średnio miałam ochotę zadręczać wszystkie z Was swoimi obawami ale za to czytanie Waszych postów dodawało mi otuchy. Ale skoro najważniejsze jest żeby się udzielać, nawet jeśli nie ma się nic ciekawego/pozytywnego do dodana to ok. Są tu pewnie osoby, którym ciężko napisać coś o sobie, są różne powody. Niemniej rozumiem potrzebę zamknięcia grupy z tym że jednak w taki sposób wykluczyć można osoby, które mimo iż nie piszą "żyją" Waszymi historiami.
Wiele z nas miało obawy po poronieniach czy po ciążach biochemicznych A jednak pisały po to żeby otrzymać wsparcie. Skoro czytalas nas to napewno to zauważyłaś 🙂🙂🙂
 
My z mężem tak dyskutowaliśmy o tych imionach ze słuchajcie szok.. każdemu zupelnie co innego się podobalo. On takie klasyczne Paulina, Dominika, Justyna, Kacper, Artur itp a to zupełnie nie moje klimaty, zwłaszcza te dziewczynki 🙈
Ja bardziej chcialam Tymon ohhhh 🥰 Franek.. Zoja oooomg kocham to imie 🥰🥰🥰 Maja, Sara 😀 to nie, ten absolutnie nie i do każdego imiona mi rymowanki wymyślał i je zamieniał tak aby było jakos zabawnie 🤣🤣

Także zrobiliśmy listę i metodą eliminacji doszliśmy o kompromisu i wybraliśmy tak jak pisałam Szymon (Blisko do Tymon 😀😀) oraz Wiktoria 😊😊

Ale tego Zoja mi tak szkoda lub Franiooo 🥺🥺😅😅
Znam to, my się nie mogliśmy dogadać z imieniem dla dziewczynki wiec w sumie ulga ze będzie syn bo będzie miał pełna rodzine a nie starych po rozwodzie 😂😂😂 ja tak strasznie chciałam Marike a stary do mnie „Marika niepodmyta” 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
 
Ja na przykład do niedawna nie wiedziałam czy moja ciąża się utrzyma i średnio miałam ochotę zadręczać wszystkie z Was swoimi obawami ale za to czytanie Waszych postów dodawało mi otuchy. Ale skoro najważniejsze jest żeby się udzielać, nawet jeśli nie ma się nic ciekawego/pozytywnego do dodana to ok. Są tu pewnie osoby, którym ciężko napisać coś o sobie, są różne powody. Niemniej rozumiem potrzebę zamknięcia grupy z tym że jednak w taki sposób wykluczyć można osoby, które mimo iż nie piszą "żyją" Waszymi historiami.
My również w wiekoszci jesteśmy po przejściach... ciężko było napisać , jednak po każdej historii wydaje mi się że każda z Nas czekała na nasteona która będzie mieć szczesliwy final.. I broń boże nie wymuszam tu żadnych presji , a tylko wyrażam opinie że moim zdaniem na priv powinny trafić dziewczyny które się że sobą zżyły. I nie wstydzą sie mówić o problemach.. niech ogólny wątek będzie dostępny dla wszystkich chętnych. Prywatny myślę jak najbardziej słusznie dla aktywnych.
 
U nas z imieniem to było prawdziwe wyzwanie 🤭 Stary jest obcokrajowcem więc chcieliśmy jakieś imię, które będzie takie samo w obu językach a najlepiej jeszcze w angielskim więc to już zawęża wybór. Nie jesteśmy też z tych, którym się podoba za dużo imion i nie mogą się zdecydować tylko z tych co większość się nie podoba 😂🙈 No i my akurat się nastawialiśmy na chłopca i tu jeszcze były jakieś pomysły a jak się okazało, że jest dziewczynka to w ogóle byliśmy w czarnej dupie z imieniem 😂
W końcu wyglada na to, że będzie Blanca 💜❤️🧡
Ja jakbym miała wybierać coś po angielsku to na pewno bym wzięła Emma albo Emily. Jakby u nas była dziewczynka to na polską Emilkę bym cisnęła, chociaż mąż oczywiście kręcił nosem.
 
reklama
Do góry