reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Dziewczyny. Jakie macie sposoby na wzdęcia? Wieczorami mam tak duży brzuch, że aż boli. Dodam, że nie jem jakoś dużo i ograniczam potrawy wzdymajace. Ciagle mam - 0,5 kg względem wagi sprzed ciąży. Mam wrażenie że jelita mam ściśnięte teraz jakoś wyżej 😝
 
reklama
Dziewczyny. Jakie macie sposoby na wzdęcia? Wieczorami mam tak duży brzuch, że aż boli. Dodam, że nie jem jakoś dużo i ograniczam potrawy wzdymajace. Ciagle mam - 0,5 kg względem wagi sprzed ciąży. Mam wrażenie że jelita mam ściśnięte teraz jakoś wyżej 😝
Ja wieczorami też mam brzuch jak balon..
 
Wy się budzicie skoro świt, a mnie ciężko się zwlec z łóżka na 9. 😂 Taki mamy ciążowy układ, że mąż wstaje do Kluska, a ten się budzi 7-8, a ja go zmieniam dopiero jak musi zaczynać pracę i w praktyce wychodzi, że wtedy dopiero się podnoszę z wyra. 😅 Jakbym nie miała żadnych obowiązków to mogłabym przespać całą ciążę. 😁
Dziewczyny. Jakie macie sposoby na wzdęcia? Wieczorami mam tak duży brzuch, że aż boli. Dodam, że nie jem jakoś dużo i ograniczam potrawy wzdymajace. Ciagle mam - 0,5 kg względem wagi sprzed ciąży. Mam wrażenie że jelita mam ściśnięte teraz jakoś wyżej 😝
Ja jak musze to biorę normalnie es pumisan. Teraz w ciąży już ze 3 razy musiałam wziąć, bo było źle i domowymi sposobami to można zapobiegać, ale do leczenia mięta czy melisa są u mnie zdecydowanie za słabe. Ja nie mogę absolutnie rosołu i bardzo tłustych rzeczy. Nie mogę się też szybko położyć po jedzeniu. Z tym, że u mnie wiadomo wieczorem brzuch jest większy, ale wzdęcia z niczym się nie da pomylić, ja wtedy mam wrażenie, że mi brzuch rozsadzi, nie mogę się wyprostować, tylko chodzę skulona i brzuch pod samymi żebrami robi się ogromny, znacznie większy niż dolna 'fałda'.
 
Ja wieczorami też mam brzuch jak balon..
To samo u mnie 🙈 Plus ostatnio mam wrażenie, że ciągle sapię 🤦🏻‍♀️ łażę i sapię bo jakoś ciężej mi się oddycha. Jak byłam w przychodni to tak sobie stoję i posapuję, pani mówi do mnie z recepcji, że może do toalety bo tam jest, a ja, że nie dziękuję, ja sobie tak tylko sapię. 🙊😅
 
Dziewczyny. Jakie macie sposoby na wzdęcia? Wieczorami mam tak duży brzuch, że aż boli. Dodam, że nie jem jakoś dużo i ograniczam potrawy wzdymajace. Ciagle mam - 0,5 kg względem wagi sprzed ciąży. Mam wrażenie że jelita mam ściśnięte teraz jakoś wyżej 😝
Mam ten sam problem, ale miałam go już przed ciążą.. :)
To samo u mnie 🙈 Plus ostatnio mam wrażenie, że ciągle sapię 🤦🏻‍♀️ łażę i sapię bo jakoś ciężej mi się oddycha. Jak byłam w przychodni to tak sobie stoję i posapuję, pani mówi do mnie z recepcji, że może do toalety bo tam jest, a ja, że nie dziękuję, ja sobie tak tylko sapię. 🙊😅

Ojejjj:D

No i znowu się utożsamiam :D też mi się ciężej oddycha, wczoraj spotkałam się z koleżanką w kawiarni i w pewnym momencie już opadłam na fotelu i ciężko było mi coś powiedzieć.. nie ma lekko :D
 
Dziewczyny. Jakie macie sposoby na wzdęcia? Wieczorami mam tak duży brzuch, że aż boli. Dodam, że nie jem jakoś dużo i ograniczam potrawy wzdymajace. Ciagle mam - 0,5 kg względem wagi sprzed ciąży. Mam wrażenie że jelita mam ściśnięte teraz jakoś wyżej 😝
Ja rozmawialam ostatnio z położną i poradziła mi na to espumisan, można spokojnie brac w ciazy bo nie przenika do krwi czy cos takiego i nie ma wpływu na dzidzie 🙂 ja brałam juz ze 2 razy po 1 kaps aby sobie pomoc
 
Dziewczyny. Jakie macie sposoby na wzdęcia? Wieczorami mam tak duży brzuch, że aż boli. Dodam, że nie jem jakoś dużo i ograniczam potrawy wzdymajace. Ciagle mam - 0,5 kg względem wagi sprzed ciąży. Mam wrażenie że jelita mam ściśnięte teraz jakoś wyżej 😝
Ja mam już 2.5 kg 😂 z jednej strony cieszę się bo w ciąży na początku to kilo ponad mi ubylo...dziewczyny maja rację espumisan pomaga
 
Ja też mam bebzol jak balon po całym dniu🙈i leżę i sobie tak głaszczę te moje kanapki w żołądku 😁

Dziś mam wizytę u gina i oczywiście się stresuje nie wiem czemu. A jutro jadę do Wrocławia, bo są już moje wyniki badań w kierunku WZW. Nawet nie biorę pod uwagę tego, że coś mogłoby byc źle...😔
 
reklama
Ja też mam bebzol jak balon po całym dniu🙈i leżę i sobie tak głaszczę te moje kanapki w żołądku 😁

Dziś mam wizytę u gina i oczywiście się stresuje nie wiem czemu. A jutro jadę do Wrocławia, bo są już moje wyniki badań w kierunku WZW. Nawet nie biorę pod uwagę tego, że coś mogłoby byc źle...😔
Ja też wizyta dziś, ale dopiero wieczorem i jak normalnie się niczym staram nie stresować, to w dzień wizyty jest masakra.
 
Do góry