reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

No muszę się pochwalić. Przyszły wyniki Nifty. Niskie ryzyko wszystkiego (1 do 8 miliardów) i nic nie wykryto. Potwierdzono syna 😁 Ale się cieszę. Dzisiaj powiemy naszemu młodemu o ciąży 😍
Na bank nie odbieram PAPPA 😜Jakby któraś była zainteresowana czasem oczekiwania to pielęgniarka mobilna pobrała krew w poprzednia środę koło południa a wyniki dziś rano dostałam. Czyli niecałe 6 dni roboczych 👍
 
reklama
A w ogóle mój mózg chyba na okres ciąży jest zawieszony... Gotowałam zupe fasolowa bo mąż sobie zażyczył i wiecie taka na boczusiu wędzonym z kiełbaska więc wszystko podsmażane schodzi się a na koniec zamiast łyżki papryki słodkiej wsypałam 2 wielkie łychy papryki ostrej bo przecież ciężko doczytać, papryka to papryka... Jest taka ostra że nie da się jeść.. Mąż do wszytkiego sypie chili więc jest szansa że nie będzie mu przeszkadzać 😁
witaj w klubie ! Wczoraj gotowałam zupe i chciałam ja posolić a zamiast soli wzięłam olej i opamiętałem się jak 1/4 butelki wlałam 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
 
Witam jestem tutaj nowa i melduje sie termin porodu mam na 28kwietnia. To moja pierwsza ciąża.
 

Załączniki

  • 20211014_180350.jpg
    20211014_180350.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 87
reklama
Dziewczyny chciałam się poradzic :) Czy którejś z Was wyszedł wynik ASC-US w cytologii? Mi taki wyszedł i lekarka kazała mi stosować żel Papilocare. Kupiłam juz go, w dodatku był drogi a potem przeczytałam że nie jest polecany w ciąży... I że to nowość która nie jest nawet dobrze przebadana. Mam opiekę z pracy i skonsultowałam się z innym lekarzem i przyznał że ten lek nie jest polecany w ciąży ale wątpliwości mam konsultować z lekarzem prowadzącym. Chodzę prywatnie do jednej z (podobno) najlepszych lekarek w mieście z polecenia koleżanki, ma same świetne opinie a teraz trochę straciłam do niej zaufanie i nie wiem co robić. Czy któraś z Was miała taki wynik i dostała jakieś leki? Z góry dziękuję :)
 
Do góry