reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Tak nadrabiam wszystko z dziś, ale powiem wam, że mi nogi w dupę wchodzą. Jak pomyślę, że jeszcze 2,5 miesiąca pracy przede mną... 🥱 Na początku ciąży bardzo panikowałam,bo tu boli, tam rwie i że świeżo po poronieniu w sumie to miałam jazdy dzień i noc czy dobrze robię. Ale względy finansowe zwyciężyły, dostałam sporą podwyżkę od września i tak głupio sobie nie dokoptować trochę grosza do macierzyńskiego 🤷 ale ta praca zmianowa w handlu mnie dobija, dobrze, że jako kieras czasem mogę sobie nogi wyłożyć na zapleczu 🥴
 
Tak nadrabiam wszystko z dziś, ale powiem wam, że mi nogi w dupę wchodzą. Jak pomyślę, że jeszcze 2,5 miesiąca pracy przede mną... 🥱 Na początku ciąży bardzo panikowałam,bo tu boli, tam rwie i że świeżo po poronieniu w sumie to miałam jazdy dzień i noc czy dobrze robię. Ale względy finansowe zwyciężyły, dostałam sporą podwyżkę od września i tak głupio sobie nie dokoptować trochę grosza do macierzyńskiego 🤷 ale ta praca zmianowa w handlu mnie dobija, dobrze, że jako kieras czasem mogę sobie nogi wyłożyć na zapleczu 🥴
Doskonale rozumiem bo sama mam pracę stojąca tylko jak weszłam o 9 to siadłam o 18 w samochodzie jak wracałam do domu... Z tym że ja od początku jestem na zwolnieniu bo tak zasugerował lekarz że względu na bolący brzuch. Tule mocno ❤️
 
O widzisz to super lekarz, ja chodzę do Wilka który jest właśnie zastępca ord. W tym szpitalu :) a leżałam tam przy łyżeczkowaniu w tamtym roku i fakt bardzo dobra opieka.😁Tez jestem z Sosnowca tylko milowice w druga stroje ;D a termin mam na 21.03 z tym że z usg 15.03. A siadłam na kwietniowkach bo tu jest dużo mam które mają pojęcie co mówią i naprawdę na początku dużo mi to pomogły:) na marcu jakos nie umiem się odnaleźć 🤣🤣🤣🤣
Ja mam termin om 29.03 i też wolę kwiecień.
Dzisiaj byłam na badaniach krwi przed wizytą w Czwartek , Pani z recepcji odrazu zauważyłam że ciąża.. mowi PANU WCHODZI POZA KOLEJNOSCIA, .... I sie zaczęło 🤣🤣🤣 babki złapały się klamki i ni huhu nie puszczą "Ja też jestem chora" - Ja mówię że ja nie tylko głodna 🤣... suma sumarum weszłam normalnie bo przecież nie zabiorę miejsca chorym 😄
Baby są straszne. Mi w zimę kazały stać z dzieckiem rocznym w kolejce nas dworzu. Co za znieczulica w tych ludziach. Ja zawsze jak widzę kobietę w ciąży to mi miło się robi.
Ale my jesteśmy głupie nie? Ja też tak miałam teraz znow.jak czuje ruchy i nagle w dniu nie czuje to znów się martwię 😅🤣🤣..... Czy to kiedyś minie?😂
Może jak pójdzie na studia. Może
O kurczę! Zakładam, że można, ale wspomnienie mleka z czosnkiem to mój koszmar z dzieciństwa... o matko :D
Mleko, miód i masło ile łez nad tym wylałam. W dorosłym życiu zastąpiłam to grzanym winem 😊
Mowia ze słodkie to właśnie ja dziewczynkę...ciekawe...bo ja wczesniej bylam w ciąży z chłopcami to chipsy, paluszki, ogóreczek kiszony, pasztecik, kiełbaski....a teraz jak pasztecik to z sosem slodko-kwaśnym, a cukiereczki takie dobre, ciasteczka Kinder Bueno mogłabym jesc i jesc...prognozowana dziewczynka ciekawe czy się sprawdzi....
U mnie się sprawdziło. Na córki słodycze teraz ogórki i jest ogórek 🤣
W pierwszej ciąży miałam straszne parcie na snikersy. Koleżanka znów na marsy. Ona urodziła chłopaka ja dziewczynkę.
U mnie dziś też gar kapuśniaku ugotowany 😁
Ja wszędzie czuje ogórkową.
 
Ja mam termin om 29.03 i też wolę kwiecień.

Baby są straszne. Mi w zimę kazały stać z dzieckiem rocznym w kolejce nas dworzu. Co za znieczulica w tych ludziach. Ja zawsze jak widzę kobietę w ciąży to mi miło się robi.

Może jak pójdzie na studia. Może

Mleko, miód i masło ile łez nad tym wylałam. W dorosłym życiu zastąpiłam to grzanym winem 😊

U mnie się sprawdziło. Na córki słodycze teraz ogórki i jest ogórek 🤣
W pierwszej ciąży miałam straszne parcie na snikersy. Koleżanka znów na marsy. Ona urodziła chłopaka ja dziewczynkę.

Ja wszędzie czuje ogórkową.
O widzisz to nie jestem sama tutaj z marca :)🤩.... Daj spokój z tymi ludźmi, wymagają żeby być względem nich wporzadku. A jak Yy potrzebujesz to mają Cię w dupie. Udają że nie widzą łeb odwrócą i "Janią". Przecież w przychodniach są wkolko te same twarze szok🤨.... U mnie z płcią to ciekawe mam te same smaki co kiedyś z synem. Nawet mama mówi że te smaki jej nie graja 🤣 zobaczymy jutro będzie 19tydzien i wizyta ciekawe czy potwierdzi dziewczynkę 🤣🤣 bo ja już miałam raz chłopca stwierdzonego i dwa razy babkę 😆.... Oby się potwierdziło bo tyle co się przestawiłam i chce robić remont w domu wiec dobrze by było wiedzieć jaki pokoik 😁😄
 
Ehh.. kolejny dzień mi dzis cukier na czczo wyszedl 95... a zjadlam przed spaniem kanapkę z szynka i pomidorem...
Wcześniej zjadlam nalesniki z serem i cukier piekny bo 90.. Zawsze po posiłku, cokolwiek nie zjem, mam super cukier, nigdy więcej niż 110 a najczęściej 90pare. Ale rano ostatnimi dniami mi idzie do góry 🥺🥺🥺
Już mam stres ze mi dadzą insulinę jak tak dalej bedzie...
 
Ehh.. kolejny dzień mi dzis cukier na czczo wyszedl 95... a zjadlam przed spaniem kanapkę z szynka i pomidorem...
Wcześniej zjadlam nalesniki z serem i cukier piekny bo 90.. Zawsze po posiłku, cokolwiek nie zjem, mam super cukier, nigdy więcej niż 110 a najczęściej 90pare. Ale rano ostatnimi dniami mi idzie do góry 🥺🥺🥺
Już mam stres ze mi dadzą insulinę jak tak dalej bedzie...
Nie denerwuj się bo może z tą insulina będzie w końcu spokojniej😊 ja dzisiaj też 92...bez względu co zjem to mam ponad 90. Jedyna opcja jeszcze zjeść w nocy, muszę to sprawdzić bo może dla naszego organizmu jest za długa przerwa 😊
 
reklama
A ja mam dzisiaj takiego stresa ze masakra 🙈 moja 5 latka pierwszy raz jedzie na wycieczkę autokarem 🙈😁 co prawda tylko do Warszawy na farmę dyniowa ale ona ma chorobę lokomocyjną więc martwię się bardzo 😔. Dobrze że ciocie znam i mam kontakt z nimi na masenger ale mimo wszytko boję się że będzie się źle czuć 😔 a chciała jechać że wszystkimi 😔
 
Do góry