reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
O to to, święta prawda... Co rok to więcej zmartwień. Ja mam grzeczną córkę ale nie spodziewalabym się nieraz czego to ona nie wymyśli. Stres wychowawczy rośnie wraz z dzieckiem. I nikt w to nie uwierzy dopóki tego na własnej skórze nie przeżyje.
W punkt w sedno 🤪 mam wrażenie że jak był mały mniej sie martwiłam, bo dużo zależało ode mnie...teraz chce sam gdzieś iść z kolegami, kolonie, wycieczki...wiek glupi pomysły rownież
 
Mi w ubiegłym tygodniu wyszło 2,701. Poszłam szybko do lekarza i przepisała mi euthyrox, ale lekarka mi powiedziała, że te normy ciągle się zmieniają i że ona sześć lat temu podczas ciąży miała taki wynik i niczego nie brała, bo norma była do 3. A teraz dążą, żeby było poniżej 2,5. I żeby się nie przejmować, bo tarczyca w ciąży szaleje .
Co prawda to prawda zmieniają normy żeby leki pchać.... Bo jak nie cukrzyca to tarczyca, ciśnienie.... III coooo jezzczeeeeee? ... nie wiem bo nie badam?... mowia że ciąża to nie choroba!!!! To niby jak to nazwać jak nigdzie beż leków się nie ruszysz...a wogole to się nie ruszaj bo cukier trzeba zmierzyć 🤣😅 ale zaś w ciąży ruch to zdrowie.... nie no zwariuje 🤭🤪
 
Co prawda to prawda zmieniają normy żeby leki pchać.... Bo jak nie cukrzyca to tarczyca, ciśnienie.... III coooo jezzczeeeeee? ... nie wiem bo nie badam?... mowia że ciąża to nie choroba!!!! To niby jak to nazwać jak nigdzie beż leków się nie ruszysz...a wogole to się nie ruszaj bo cukier trzeba zmierzyć 🤣😅 ale zaś w ciąży ruch to zdrowie.... nie no zwariuje 🤭🤪
No właśnie u mnie kejarz tsh i cukier zlecił za pierwszym razem, wyszło Ok i teraz kazal tylko morfologię i Mocz...zrobię sobie cukier jak już będą mnie kluć
 
No właśnie u mnie kejarz tsh i cukier zlecił za pierwszym razem, wyszło Ok i teraz kazal tylko morfologię i Mocz...zrobię sobie cukier jak już będą mnie kluć
No ja tak robilam przy okazji badając się i tak wchodzę z jednej przypadłości w drugą 🤪 bo mój też tylko raz zlecał badania na początku a teraz mocz z ogólna morfologia 🧘
 
Nie wcześniej miałam w normie w senie tak 1,900-2,003😭
Podobno im ciąża starsza tym dzievko więcej od nas ciągnie. Ja miałam 4.1 i dostałam eutyrox 25 i po nim spadło mi do 2 i mimo to dostałam eutyrox 50 bo właśnie później bardziej jest ta tarczyca potrzebna i teraz mam 2.7...Wiec mimo większej dawki znowu wzrosło 😔 nie denerwuj się, można to podobno wyregulować ❤️
 
Podobno im ciąża starsza tym dzievko więcej od nas ciągnie. Ja miałam 4.1 i dostałam eutyrox 25 i po nim spadło mi do 2 i mimo to dostałam eutyrox 50 bo właśnie później bardziej jest ta tarczyca potrzebna i teraz mam 2.7...Wiec mimo większej dawki znowu wzrosło 😔 nie denerwuj się, można to podobno wyregulować ❤️
Dziękuję 🤗...mam eutyrox 25 w domu i właśnie myślę od jutra zacząć, wizytę mam w Czwartek i tak się zastanawiam czy czekać 🤔
 
reklama
Do góry