reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Hej dziewczyny, trochę w weekend ochłonęłam po prenatalnych a od wczoraj dalej jak na szpilkach w oczekiwaniu na wyniki Pappy, i co? Dostałam telefon z przychodni, że wyniki są, ale czwartek mam umówiona wizytę w innym mieście u lekarza, w szpitalu, kolejne usg, jemu juz wysłali faxem wyniki a na pytanie co z wynikami usłyszałam tylko, że są do wyjaśnienia u tamtego lekarza.. i znowu pękłam i się rozpłakałam, bo nie brzmi to w żaden sposób optymistycznie, jestem naprawdę przerażona
Będzie dobrze, zobaczysz! Przechodziłam to niestety w tamtym tygodniu, u mnie wyszło ryzyko pośrednie trisomii 13 :( może ewentualnie spróbuj jutro podjechać do przychodni żeby odebrać wyniki i wtedy chociaż będziesz wiedziała jakie ryzyka Ci wyszły? Aczkolwiek samymi ryzykami bym się zbytnio nie przejmowała, bo na pewno zwiekszona przezorność zwiększyła Ci ryzyko trisomii 21, a pamietajmy że Pappa to tylko statystka. Mimo, że sama wiem jak ciężko przeżyłam wynik który otrzymałam.
 
reklama
Będzie dobrze, zobaczysz! Przechodziłam to niestety w tamtym tygodniu, u mnie wyszło ryzyko pośrednie trisomii 13 :( może ewentualnie spróbuj jutro podjechać do przychodni żeby odebrać wyniki i wtedy chociaż będziesz wiedziała jakie ryzyka Ci wyszły? Aczkolwiek samymi ryzykami bym się zbytnio nie przejmowała, bo na pewno zwiekszona przezorność zwiększyła Ci ryzyko trisomii 21, a pamietajmy że Pappa to tylko statystka. Mimo, że sama wiem jak ciężko przeżyłam wynik który otrzymałam.
Wlasnie spróbuję coś jutro zdziałać jak pójdę po te skierowania. Niby człowiek wie, że szanse na zdrowe dziecko są naprawdę duże ale jak tu się nie martwić
 
Hej dziewczyny, trochę w weekend ochłonęłam po prenatalnych a od wczoraj dalej jak na szpilkach w oczekiwaniu na wyniki Pappy, i co? Dostałam telefon z przychodni, że wyniki są, ale czwartek mam umówiona wizytę w innym mieście u lekarza, w szpitalu, kolejne usg, jemu juz wysłali faxem wyniki a na pytanie co z wynikami usłyszałam tylko, że są do wyjaśnienia u tamtego lekarza.. i znowu pękłam i się rozpłakałam, bo nie brzmi to w żaden sposób optymistycznie, jestem naprawdę przerażona
Myślę że zle dobrała słowa, Ty się martwisz a ona pije kawę, plotkuje i ani sie nie zastanawia że po drugiej stronie siedzi mama która drży że strachu. Uważam że poprostu nie ma kompetencji żeby Ci odpowiedzieć na pytania które udziela lekarz. Dla pocieszenia powiem ze mi jak dzwoniłam gadala że gdyby było coś nie tak zadzwonili by o ekonsultacje do Genetyka. Także uszy do góry 😊 nie zamartwiaj się! 3mam kciuki🤗
 
U mnie też wyniki przyszly i TSH za wysokie 😡😤 2,674
Mi w ubiegłym tygodniu wyszło 2,701. Poszłam szybko do lekarza i przepisała mi euthyrox, ale lekarka mi powiedziała, że te normy ciągle się zmieniają i że ona sześć lat temu podczas ciąży miała taki wynik i niczego nie brała, bo norma była do 3. A teraz dążą, żeby było poniżej 2,5. I żeby się nie przejmować, bo tarczyca w ciąży szaleje .
 
reklama
Do góry