reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

@Kropka29 czy Tobie w aplikacji pojawiły się te całościowe wyniki pappa? W sensie nie same wartości ale ten pełen opis i ryzyka itd? ..
Ja nadal czekam i nie mam nic poza wartościami z krwi.. i w zasadzie nie wiem czy się dowiem z aplikacji czy lekarz ma napisać czy co.. jak to w tym medicover jest ??
W aplikacji są tylko i wyłącznie wartości z badania z krwi. Cały wynik trzeba odebrać osobiście po otrzymaniu smsa (mnie pielęgniarka przy pobieraniu krwi poinformowała że mogę sobie wskazać dowolną placówkę a jeśli tego nie zrobię to będą do odbioru w szpitalu), niestety całość nie pojawia się w aplikacji. Jak u mnie ryzyko wyszło pośrednie to lekarz prowadzący po prostu skomentował te wyniki z krwi. Smsa o możliwości odebrania wyniku dostałam po ok tygodniu.
 
reklama
Mnie nawet cycki nie bola mdłości całkiem przeszły nawet z głodu mdłości nie mam, także zaczynam się stresować wolę iść wcześniej na wizytę zobaczyć czy jest Wszytsko ok i pewnie kolejna wizyta będzie dopiero za miesiąc. 😐
Będzie wszystko dobrze! To taki czas, ze objawy powoli mijają :) ja to czasem w ogóle nie czuje, ze jestem w ciąży 😊

Oj ja też uwielbiam serniki! Uważam się za degustatorkę 😂 Jak gdzieś idę, to biorę sernik :D Nie lubię takich zbitych "babcinych" - a najlepszy jaki robiłam i bardzo Wam polecam (z jajkami :() to taki: Link do: Sernik baskijski (ale jeszcze lepszy) - Rozkoszny
Ooo przepis brzmi pycha! Dzięki za linka 😍
 
Boże jak się cieszę, że Wy też staracie się w tej całej diecie funkcjonować normalnie. Ja po każdym "odstępstwie" mam potworne wyrzuty sumienia... A to tak jak z każdą dieta, nie da się cały czas odmawiać sobie czegoś na co masz ochotę. Plus u nas dochodzi ciąża i różne zachcianki z tym związane. 🙊

Ale mi ochoty na sernik narobiłyście!
Ta dieta może jakiś plus bo z córką przytyłam 8 kg i jak wyszłam że szpitala to miałam 1kg mniej niż zaszłam w ciążę ale po pół roku jak zaczęłam sobie pozwalać bo wcześniej jadłam gotowane ze względu na karmienie to przez nie całe 3 miesiące przytyłam 10kg...tak sobie odbijałam okres ciąży na diecie
 
Ta dieta może jakiś plus bo z córką przytyłam 8 kg i jak wyszłam że szpitala to miałam 1kg mniej niż zaszłam w ciążę ale po pół roku jak zaczęłam sobie pozwalać bo wcześniej jadłam gotowane ze względu na karmienie to przez nie całe 3 miesiące przytyłam 10kg...tak sobie odbijałam okres ciąży na diecie
W ogóle waga ciążowa to jakaś czarna magia. Ja szłam rodzić ważąc 68 kilo, Klusek się urodził prawie 4,5 kg +wody, łożysko itp, wyszłam do domu po 3 dniach, a tam na wadze 64. 😂 Ale fakt, że po miesiącu ważyłam już mniej niż przed ciążą.
 
Dziewczyny co można na przeziębienie? Czuje ze zaczyna mnie coś brać :/ można gorące mleko z miodem czosnkiem zwwsze mi to pomagało?
 
W aplikacji są tylko i wyłącznie wartości z badania z krwi. Cały wynik trzeba odebrać osobiście po otrzymaniu smsa (mnie pielęgniarka przy pobieraniu krwi poinformowała że mogę sobie wskazać dowolną placówkę a jeśli tego nie zrobię to będą do odbioru w szpitalu), niestety całość nie pojawia się w aplikacji. Jak u mnie ryzyko wyszło pośrednie to lekarz prowadzący po prostu skomentował te wyniki z krwi. Smsa o możliwości odebrania wyniku dostałam po ok tygodniu.
okej dzieki.. mi tez to mowila ale w końcu nie pamiętałam czy będą w aplikacji czy nie.. w takim razie pozostaje czekać. Jutro będę na wizycie u lekarza prowadzącego to może będą juz dostępne bo będzie 6 dni od pobrania 🙂
Na razie nic mi lekarz nie skomentował wyników z krwi.
 
Dziewczyny co można na przeziębienie? Czuje ze zaczyna mnie coś brać :/ można gorące mleko z miodem czosnkiem zwwsze mi to pomagało?
Myślę że można Wszytsko co naturalne 🤔
Ja się leczyłam herbatą z miodem i cytryną lub maliną
Kanapkami z czosnkiem
Zawiniętym w szalik gardłem
Dziwczyny też polecały cebulę włożoną do skarpetek na noc
 
Boże jak się cieszę, że Wy też staracie się w tej całej diecie funkcjonować normalnie. Ja po każdym "odstępstwie" mam potworne wyrzuty sumienia... A to tak jak z każdą dieta, nie da się cały czas odmawiać sobie czegoś na co masz ochotę. Plus u nas dochodzi ciąża i różne zachcianki z tym związane. 🙊

Ale mi ochoty na sernik narobiłyście!
Masz ochotę to Sobie zjedz tylko staraj się do 17 , wtedy kiedy masz więcej ruchu. Mój lekarz mówi OGRANICZAJ nie nie jedz 😅🤣.... Nie jesteś sama, jest nas masę zdiagnozowanych i tyle samo jeszcze nie rozpoznanych 😊 jak dzidzius domaga ....to jak tu dziecku nie dać 🤣
 
reklama
Do góry