reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

O matko dalabym sie pokroic za sernik. Z tym ze ja nie moge za bardzo bo mam alergie na jajka. Ciekawa jestem czy istnieje jakis pieczony sernik bez jajek... pomijajac te na zimno bo za takimi juz nie przepadam. Ale pieczony moglabym zjesc caly na raz. Wrocila mi ochota na slodycze i wczoraj zamowilam 5 kg cukierkow z ukrainy 😂 odkad zona mojego taty (ukrainka) przywiozla mi od siebie na wage rozne cukierki tak oszalalam i szczerze z reka na sercu powiem ze w zyciu w polsce ani w anglii nie jadlam lepszych slodyczy. Nieporownywalny smak. Czekam na swoja przesylke jak na zbawienie.
Link do: sernik bez jaj - Zdrowo Najedzeni może spróbuj tego? :)
 
reklama
I może to jest wyjaśnienie zagadki dlaczego obecnie tak chętnie nazywamy swoje dzieci imionami sprzed dwóch pokoleń, bo niewątpliwie stały się modne imiona z pokolenia naszych dziadków. 🙂 Każdy ma różne wspomnienia no kojarzące się średnio z imionami kolegów, a dziadkowie z reguły dobrze się kojarzą. 😅
Mo może i tak ale Stefany Franciszki itp. kojarzą mi się z napisami na grobach🙈🙈🙈bez obrazy oczywiście dla Stefkow i Franków!!😁
 
okej dzieki.. mi tez to mowila ale w końcu nie pamiętałam czy będą w aplikacji czy nie.. w takim razie pozostaje czekać. Jutro będę na wizycie u lekarza prowadzącego to może będą juz dostępne bo będzie 6 dni od pobrania 🙂
Na razie nic mi lekarz nie skomentował wyników z krwi.
Teraz spojrzałam, że lekarz prowadzący mi nie skomentował wyników z krwi tylko pojawiła mi się wtedy nowa zakładka „test podwójny Pappa wg FMF”, nie ma tam wyników a jest tylko jego opis. Więc chyba i Ty powinnaś coś podobnego dostać z tym że zamiast komentarza że coś nie tak to informację że wyniki prawidłowe czy coś takiego. :) A jeśli chodzi o wyniki krwi to skomentował mi je prawie od razu po otrzymaniu lekarz u którego robiłam usg, wtedy dostałam od niego komentarz że wyniki prawidłowe. Jeśli chodzi o całkowity opis to lekarz, który robił usg powiedział że w zależności od tego kiedy będzie wynik z krwi opracuje je w poniedziałek albo w piątek bo tylko w te dni pracuje w Medicover. Więc pozostaje jeszcze pytanie w jakich dniach jest dostępny lekarz który wykonywał Ci usg :)
 
Oczywiscie ze znow sie postawie. Problem polega na tym ze ja idac na ta cesarke rowniez od razu anestezjologowi powiedzialam jak bylo w anglii i ze u dentysty tez nie sa w stanie mnie znieczulic a jak juz to tylko czesciowo. Anestezjolog bardzo powaznie rozwazal uspanie mnie od razu ale przyszla pani ginekolog z ryjem za przeproszeniem, ze jestem egoistka i nie mysle o konsekwencjach dla dziecka takiego znieczulenia i ze trzeba podjac probe. Plakalam caly czas jak mnie przygotowywali, wbijali igle, kladli, trzeslam sie ze strachu, to mnie wysmiewali ze panikuje. Powiedzialam wtedy pani doktor ze jakby miala takie doswiadczenia jak ja to tez by panikowala. Suma sumarum mialam oczywiscie racje a po wybudzeniu dalej sie trzeslam, zapytalam polozna czy to jakis efekt po lekach a ta do mnie ze pewnie dalej ta histeria ze mnie nie zeszla, takim tonem wysmiewczym.

Co do imion, tez tak mam ze mi sie wiekszosc z kims kojarzy i dziecku bym juz tak nie dala. Ba, moj mozg potrafi wyciagnac takie skojarzenia ze o matko. Jak szukalam imienia dla 3 syna to nawet pamietalam ze w 1 klasie podstawowki mialam w klasie Piotrusia ktory sikal na krzeselko i wszystkie dzieci sie z niego smialy. I tak imie Piotr przepadlo na zawsze.
Boszzz ale miałaś traumę, kobieto szacun, że to przetrwałas... Ta babka to się będzie w piekle smażyć...
 
Dziewczyny weźcie oceńcie bo głupieje, nigdy takiego brzucha nie miałam a czuje jak mnie ciągnie do przodu bardzooo, zastanawiam się czy to już widać ciążę czy to po prostu od jedzenia, nie obrzeram się, taki brzuch też mam z rana. Miałam teraz sesje ślubna zaległą i ledwo mnie mąż dopiął w sukience ślubnej tak mi ten brzuch odstawał. 1 zdj 13+4 a drugie 12+4. Oczywiście jak zjem to mi rośnie jeszcze bardziej...
Piekny brzuszek ciążowy, malutki. Widać, że jesteś szczuputka, więc brzusio odstaje. I to nie jest od objedzenia. Ja mam dwa razy taki ale u mnie połowa to tłuszcz🙈
 
Dziewczyny weźcie oceńcie bo głupieje, nigdy takiego brzucha nie miałam a czuje jak mnie ciągnie do przodu bardzooo, zastanawiam się czy to już widać ciążę czy to po prostu od jedzenia, nie obrzeram się, taki brzuch też mam z rana. Miałam teraz sesje ślubna zaległą i ledwo mnie mąż dopiął w sukience ślubnej tak mi ten brzuch odstawał. 1 zdj 13+4 a drugie 12+4. Oczywiście jak zjem to mi rośnie jeszcze bardziej...
Piękny brzuszek! Nie przejmuj się, to normalne że o różnej porze dnia możesz wyglądać na bardziej zaawansowaną ciążę. Ja obecnie 14+1, mam podobny, waga wyjściowa 52, obecnie normą jest koło 55, a wczoraj wieczorem sprawdziłam po jedzeniu z ciekawości to było 57.4 🤭 rano znowu 55 😁
 
Dziewczyny u mnie brzuszek teraz rośnie jak szalony i malutka daje sobie co raz więcej o sobie znać 🥰 ten czas tak szybko leci.. I co raz bardziej zaczynam się stresować porodem bo to moja pierwsza dzidzi 🥺
 

Załączniki

  • IMG_5387.jpg
    IMG_5387.jpg
    316,7 KB · Wyświetleń: 92
Mo może i tak ale Stefany Franciszki itp. kojarzą mi się z napisami na grobach🙈🙈🙈bez obrazy oczywiście dla Stefkow i Franków!!😁
Ja mam w ogóle jakiś problem z tymi starymi imionami, totalnie żadne mi się nie podoba. Żadne dla mnie Bogusie, Janinki, Kaziki czy Józefy, no jakoś mam totalny odrzut... Mam jedno wybrane, wymarzone, dla mojej małej dziewczynki i bardzo, bardzo liczę na to, że to będzie córa... Ech, jeszcze półtora tygodnia do wizyty, mam nadzieję, że teraz w końcu się dowiem 🤞🤞🤞
 
O matko dalabym sie pokroic za sernik. Z tym ze ja nie moge za bardzo bo mam alergie na jajka. Ciekawa jestem czy istnieje jakis pieczony sernik bez jajek... pomijajac te na zimno bo za takimi juz nie przepadam. Ale pieczony moglabym zjesc caly na raz. Wrocila mi ochota na slodycze i wczoraj zamowilam 5 kg cukierkow z ukrainy 😂 odkad zona mojego taty (ukrainka) przywiozla mi od siebie na wage rozne cukierki tak oszalalam i szczerze z reka na sercu powiem ze w zyciu w polsce ani w anglii nie jadlam lepszych slodyczy. Nieporownywalny smak. Czekam na swoja przesylke jak na zbawienie.
Mowia ze słodkie to właśnie ja dziewczynkę...ciekawe...bo ja wczesniej bylam w ciąży z chłopcami to chipsy, paluszki, ogóreczek kiszony, pasztecik, kiełbaski....a teraz jak pasztecik to z sosem slodko-kwaśnym, a cukiereczki takie dobre, ciasteczka Kinder Bueno mogłabym jesc i jesc...prognozowana dziewczynka ciekawe czy się sprawdzi....
 
reklama
Do góry