reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Dzien dobry z rana. Haha pewnie my bedziemy jedni z pierwszych chlopcow 🤣 dzis sie moze dowiem.
Co do wagi u mnie nadal na minusie ale wiecej nie spada. W sumie schudlam 5 kg.
Co do ruchow ja pierwsze czuje jakby laskotanie piorkiem w podbrzuszu.
U mnie roczny syn w nocy wysoka goraczka i brzydki kaszel :( reszta dzieci tez kaszle. Malego dzis poobserwuje i jak dalej bedzie kiepsko to jutro lekarz nam sie klania :( co za sezon. Mnie tez na nowo gardlo boli.
 
Dzień dobry ze szpitala. W nocy po igraszkach zaczęłam mocno krwawić😪. Teraz tylko brudze na brązowo. Trzymajcie kciuki żeby tak zostało bo ciąża jest żywa. Lekarz jak mnie przyjmował to twierdził ze niczego złego tam nie widzi, że trzeba czekać co natura postanowi dalej.
 
Dzień dobry ze szpitala. W nocy po igraszkach zaczęłam mocno krwawić😪. Teraz tylko brudze na brązowo. Trzymajcie kciuki żeby tak zostało bo ciąża jest żywa. Lekarz jak mnie przyjmował to twierdził ze niczego złego tam nie widzi, że trzeba czekać co natura postanowi dalej.
Spokojnie, na pewno to kwestia wyłącznie odbytego stosunku i jakiegoś pękniętego naczynka albo hormonów. Najważniejsze, że dzidzi nic nie jest i tego się trzymamy! Tulę mocno!
 
reklama
Dzień dobry ze szpitala. W nocy po igraszkach zaczęłam mocno krwawić😪. Teraz tylko brudze na brązowo. Trzymajcie kciuki żeby tak zostało bo ciąża jest żywa. Lekarz jak mnie przyjmował to twierdził ze niczego złego tam nie widzi, że trzeba czekać co natura postanowi dalej.
o kurcze az niewiadomo czy współżyć podczas ciąży bo z tego co czytam dużo kobiet krwią po .. trzymamy kciuki wszystko będzie dobrze ❤️
 
Do góry