reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

A ja mam pytanie do dziewczyn, które już mają dzieci - jak odczuwałyście pierwsze ruchy? Tzn jakie to mniej więcej uczucie? 🙂
Pisałam już gdzieś wcześniej, że to były taki bombelki w brzuchu. Delikatne jakby w jelitach się przelewało. Teraz też tak mam i to jest dziwne bo za szybko jeszcze ale to może z jelit??? Nie wiem...
 
reklama
Dobra doczytałam te kilkanaście stron zaległości 🙂widzę, że wszystko ok, jestem spokojna.

Ja jutro do szpitala się wybieram na oddział zakaźny w związku z wszczepiona WZW, na konsultacje. Miałam jechać autem ale wizja kilkuset km mnie przeraziła... Koleżanki mówią żebym sobie darowała bo szkoda zdrowia na stres. Jadę pociągiem. Trzymajcie kciuki żebym cokolwiek załatwiła...
 
Przekroczyłam 40stke, też się boje, mam ku temu solidne powody, ale nie pozwalam by mnie to niszczyło. Ty też nie pozwalaj🤗🤗🤗
Ja mam 29 lat ale to nie jest wyznacznik czy będzie wszystko dobrze 😔 staram się ogólnie myslec pozytywnie ale z tyłu głowy zawsze jakas myśl jest i coraz bliżej wizyty tym bardziej się uruchamia ten strach....
 
reklama
Do góry