reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Trzymam kciuuuuki za Was mocno!!!!

@Sandra2307 .. łączę się z z Tobą odnośnie bólu głowy. Akurat dzisiaj mi odpuściło, ale męczy mnie też to bardzo :(

Wczoraj kupiłam sobie na promce spódnicę - teraz w takich dłuższych mi najwygodniej :D mam prawie same jeansy z wyższym stanem i niewygodnie mi już w nich okrutnie. to wielkie wydarzenie w życiu, kiedy nagle kupuje się coś w większym rozmiarze niż zwykle 😂
 
reklama
Bardzo bardzo dziękuję wszystkim za wsparcie, fajnie mieć takie babeczki i grupę co poratują dobrym słowem i wesprą ❤️❤️ dziewczyny jeśli chodzi o włosy mimo ciąży mamy słaby okres teraz bo wchodzi przesilenie jesienne, do tego w pierwszym trymestrze zachodza duże zmiany w hormonach, jest niestabilnie, stres, to wszytko wpływa na jakośc naszych włosów 😊 jeśli włos jest suchy, matowy bez dyscypliny warto spróbować mycie technika OMO, olejowanie. Nie chodzić absolutnie spać z mokrymi włosami, zawsze pracować zgodnie z łuska a włos pięknie nam się odwdzięczy 😊 a w drugim trymestrze jak hormony się ustabilizują to faktycznie włosy są super 😊 to tyle co mogę poradzić w kwestii włosów 😊
 
Trzymam kciuuuuki za Was mocno!!!!

@Sandra2307 .. łączę się z z Tobą odnośnie bólu głowy. Akurat dzisiaj mi odpuściło, ale męczy mnie też to bardzo :(

Wczoraj kupiłam sobie na promce spódnicę - teraz w takich dłuższych mi najwygodniej :D mam prawie same jeansy z wyższym stanem i niewygodnie mi już w nich okrutnie. to wielkie wydarzenie w życiu, kiedy nagle kupuje się coś w większym rozmiarze niż zwykle 😂
Ja właśnie czaję się żeby zrobić zamówienie na Zalando bo coś czuję że jakieś spodnie lub legginsy by się przydały 🙈 też mam głównie spodnie z wyższym stanem i zaczynają być coraz bardziej niewygodne, szczególnie po jedzeniu, jak mam jakiś luźniejszy sweterek to rozpinam je wtedy i siedzę w rozpiętych 😅
 
A czy któraś z Was też ma problem z wypadającymi włosami? Ja zauważyłam że po każdym myciu i rozczesaniu normalnie mam kulkę włosów na dłoni... dramat, dawno mi tak bardzo nie wypadały 😳😳😳
Mi się wydaje że i paznokcie i włosy u mnie lepiej. Spróbuj mozeszamponu z seboradinu...nie jest tak drogi jak te kerastase czy olaplexy a uważam że skuteczny. Mi wcześniej wypadały bardzo włosy i właśnie nim myłam taki na wypadanie włosów
 
Ja właśnie czaję się żeby zrobić zamówienie na Zalando bo coś czuję że jakieś spodnie lub legginsy by się przydały 🙈 też mam głównie spodnie z wyższym stanem i zaczynają być coraz bardziej niewygodne, szczególnie po jedzeniu, jak mam jakiś luźniejszy sweterek to rozpinam je wtedy i siedzę w rozpiętych 😅

Haha ja też siedzę w rozpiętych - nawet w sumie chodzę też... :D
wczoraj w h&m widziałam ciążowe jeansy w promce z 129zł na 50zł, ale one były "ultra skinny" a takie rurki już sobie dawno odpuściłam.. a z brzuchem to już w ogóle nie wiem jakbym je na siebie naciągała :D
 
Haha ja też siedzę w rozpiętych - nawet w sumie chodzę też... :D
wczoraj w h&m widziałam ciążowe jeansy w promce z 129zł na 50zł, ale one były "ultra skinny" a takie rurki już sobie dawno odpuściłam.. a z brzuchem to już w ogóle nie wiem jakbym je na siebie naciągała :D
Właśnie jak teraz przeglądam Zalando to większość spodni ciążowych ma rozszerzane nogawki 🙈a ja wolę dopasowane, chyba zostaną mi tylko legginsy 😅
 
Ja sobie dzisiaj pozwoliłam sobie popatrzeć w sklepie internetowym na dziewczyńskie niemowlęce ubranka...jaki one są słodkie...żeby tylko się nie okazało że jednak mam się na niebieski przerzucić Hehe...no jakoś się bym przerzuciła, ale tak się cieszę że to może być dziewczynka, mam też takie wrażenie że po moich przejściach, gdzie byli wcześniej sami chłopcy może ta dziewczynka okazała by się silniejsza i wszystko dobrze by się skończyło...
 
Ja właśnie czaję się żeby zrobić zamówienie na Zalando bo coś czuję że jakieś spodnie lub legginsy by się przydały 🙈 też mam głównie spodnie z wyższym stanem i zaczynają być coraz bardziej niewygodne, szczególnie po jedzeniu, jak mam jakiś luźniejszy sweterek to rozpinam je wtedy i siedzę w rozpiętych 😅

Ja spodnie wymienilam już dawno, ale to raczej ze względu na obrzęki i wzdęcia. Mam same z wyższym stanem i poprostu uciskaly! Na razie jedne z H&M, ale po prenatalnych poczułam, że wszystko może być dobrze i czekam na kolejne z zalando, bo jednak z 1 para spodni ciężko żyć.
Teraz jeszcze taki etap, że ukrywam pod szerokimi swetrami, bo nie widać czy to nadwaga czy ciąża. 🙈
 
Właśnie jak teraz przeglądam Zalando to większość spodni ciążowych ma rozszerzane nogawki 🙈a ja wolę dopasowane, chyba zostaną mi tylko legginsy 😅
Ja narazie kupiłam w mohito takie jakby leginsy grubsze ale nie ciążowe wzięłam M noszę s albo XS brzuch mieści się doskonale 😂 takie uniwersalne że potem jeszcze mogę użyć
 
reklama
Do góry