reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
W sobotę byliśmy u znajomych, założyłam dopasowaną spódnicę żeby było mi wygodnie i na to luźną koszulę żeby nie było nic widać bo nikt nic jeszcze nie wie a jakiś tam brzuszek (raczej tłuszczowy niż ciążowy 😂) zaczął się robić. Źle usiadłam, przyszła koleżanka, stanęła obok mnie i nagle do mnie z tekstem czy ona dobrze widzi 🙈 od razu strzeliła że w ciąży jestem i tyle było z niemówienia, a wszystko przez to że koszula mi się źle ułożyła podczas siedzenia a ja nie zauważyłam 🤣

Serio hahaha o matko :D Ale i tak jest dobra, że tak sama z siebie zapytała. Niedawno byliśmy u znajomych i koleżanka była w ciąży - mocno zaawansowanej i jak byk było tę ciążę widać, w dodatku miała obcisłą bluzkę. Z mężem siedzieliśmy z 2 godziny cicho aż w końcu zdecydowała się powiedzieć 😂 udawałam zaskoczoną :D
 
Hej dziewczyny, u mnie jeśli chodzi o włosy to bez zmian. Przetłuszczają się szybko ale nie wypadają czyli norma. Czuję się trochę lepiej tzw mam więcej energii niż normalnie. Cieszy mnie to bo już mam dość przysypania połowy dnia🙄 👍👍 dla tych co dzisiaj wizytują ! Czekamy na zdjęcia 💞
Kochane jesteście 🤗 Niestety lekarz nie dojedzie. Przełożyli mi wizytę za tydzień. Dla mnie to jak wieczność 😔Mam pakiet w PZU może uda się szybciej gdzieś umówić, żeby tylko zobaczyć czy wszystko jest ok🤔
Współczuję...nie fajna sytuacja. Oby udało Ci się umówić gdzieś indziej tak żebyś się upewniła, że jest wszystko ok 🤗 na pewno jest ! Chociaż wierzę Ci, że tydzień to teraz dla Ciebie wieczność... Ja też odliczam zawsze do wizyty.


Dziewczyny które biorą luteinę... jakie macie wskazania lekarza jeśli chodzi o przyjmowanie jej do którego tygodnia ? Kazał wam może już odstawić po 12 tyg ? Mnie w poniedziałek na wizycie powiedział, że 12 tydzień bierzemy normalnie ( biorę 4 tabletki, 2 rano, 2 wieczorem) 13 tydzień mam brać 3 - 1 rano, 2 wieczorem, 14 tydzień mam brać 2, po jednej rano wieczór i 15 już tylko wieczorem. Od 16 odstawić.... Boje się tego strasznie no ale czytałam, że po 12 tygodniu łożysko przejmuje funkcje produkcji progesteronu ale mimo wszystko strach. Lekarz mówić, że jakby były krwawienia czy coś nie tak to wracamy do przyjmowania. Jak to wygląda u Was ?
 
Serio hahaha o matko :D Ale i tak jest dobra, że tak sama z siebie zapytała. Niedawno byliśmy u znajomych i koleżanka była w ciąży - mocno zaawansowanej i jak byk było tę ciążę widać, w dodatku miała obcisłą bluzkę. Z mężem siedzieliśmy z 2 godziny cicho aż w końcu zdecydowała się powiedzieć 😂 udawałam zaskoczoną :D
Gorzej jakbym jednak w ciąży nie była, a po prostu miała fałdkę, wtedy już tak miło by nie było 😅 Ja to staram się unikać takich pytań jak już definitywnie nie widać że to ciąża bo jednak różnie bywa 😅
 
Jeśli chodzi o spodnie super kupiłam (może wyda wam się slabe) ciążowe w lumpexie i powiem wam że 3 pary nówki z metką:) Mega wygodne i za ok 15zl szt. Wcale nie potrzebuje nic nowego na ten okres 😄 Tym bardziej że wypada bardziej zimowy czas 😃😚
Ja akurat nie przepadam za lumpeksami, jakoś nie potrafię się tam odnaleźć a wiem że często można znaleźć perełki 🙈
 
Jeśli chodzi o spodnie super kupiłam (może wyda wam się slabe) ciążowe w lumpexie i powiem wam że 3 pary nówki z metką:) Mega wygodne i za ok 15zl szt. Wcale nie potrzebuje nic nowego na ten okres 😄 Tym bardziej że wypada bardziej zimowy czas 😃😚

Wow ale znalezisko! Kurde i taka cena. W sobotę przeszłam kilka lumpeksów i nie znalazłam ciążowych spodni :( ale wzięłam dresy baaardzo ładne i jedne legginsy. może mi się jeszcze takie jeansy uda wyhaczyć :D
 
reklama
W sobotę byliśmy u znajomych, założyłam dopasowaną spódnicę żeby było mi wygodnie i na to luźną koszulę żeby nie było nic widać bo nikt nic jeszcze nie wie a jakiś tam brzuszek (raczej tłuszczowy niż ciążowy 😂) zaczął się robić. Źle usiadłam, przyszła koleżanka, stanęła obok mnie i nagle do mnie z tekstem czy ona dobrze widzi 🙈 od razu strzeliła że w ciąży jestem i tyle było z niemówienia, a wszystko przez to że koszula mi się źle ułożyła podczas siedzenia a ja nie zauważyłam 🤣
To jest mega słabe. Jakbyście chcieli im powiedzieć to byście to zrobili. A gdybyś nie była w ciąży to taki tekst miał Cie jedynie wpędzić w kompleksy? Bo przecież kobieta musi mieć idealnie płaski brzuch 24/7. 🙄
U nas w rodzinie też się domyślali jak odmawiałam alkoholu, ale nikt nie wymuszał na nas informacji, bo to zwyczajnie niegrzeczne.
 
Do góry