reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Tzn lekarz też o tym mówił jakby to było nic takiego, ale jednak jest to odchyl od normy 😔
Z jednej strony wykluczył 97% wad serca z drugiej to..
Czekam do soboty, a później jeszcze wyniki pappy. Myślę że zanim się Wszytsko wyjasni to trochę czasu minie..
Dzidzius wyrośnie z tego tak jak napisane jest w artykule. Mocne kciuki ✊
 
reklama
Wyszło mi: przepływ na zastawce trójdzielnej nieprawidłowy 😭
W sobotę muszę zrobić papę i ponowne usg..
Czułam że coś będzie nie tak...😭
Chyba do wyników się wyłączam z forum.. 😔
Trzymam mocno kciuki i tulę! Będzie dobrze! Naprawdę z tego co napisałaś o reakcji lekarza to nie wygląda to bardzo źle, niemniej w 100% rozumiem Twoje samopoczucie i strach. Rób tak żebyś Ty się jak najbardziej komfortowo czuła...
 
Po wpisach na tym forum widzę że są dwie szkoly...W moim centrum badań prenatalnych krew pobierana jest tydzień przed...ja badanie mam na 12.10, a krew mogę oddać od 4.10 do 6.10
Myślę że jest bardzo wiele różnych 'zalecen' w tej kwestii bo ja musiałam zrobić w trakcie 10tc, a prenatalne mam dopiero 12+2
 
Wyszło mi: przepływ na zastawce trójdzielnej nieprawidłowy 😭
W sobotę muszę zrobić papę i ponowne usg..
Czułam że coś będzie nie tak...😭
Chyba do wyników się wyłączam z forum.. 😔
Może okaże się że to wina usg albo coś...jeden lekarz zmierzy coś tak drugi siak a kolejna sprawa jakość sprzętu. Trzymaj się i staraj myśleć pozytywnie. Przesyłam uściski
 
Co do imion dla chłopca mamy wybrane Antoś a z dziewczynka gorzej bo nie możemy się zdecydować mi się podoba Mia Noemi ale mojemu partnerowi stanowczo nie 😁 i jedyne imię na które byśmy sie zdecydowali to może Amelka ale ogólnie ciężki wybór 🙃 witam się w 16 tyg jutro usg także stresik lekki jest trzymam kciuki za wszystkie wizyty ❤️
 
Wyszło mi: przepływ na zastawce trójdzielnej nieprawidłowy 😭
W sobotę muszę zrobić papę i ponowne usg..
Czułam że coś będzie nie tak...😭
Chyba do wyników się wyłączam z forum.. 😔

Wiem, że bardzo się stresujesz, ale spróbuj do czasu badań i wyników nie myśleć negatywnie! Te wskaźniki są bardzo trudne do ocenienia, to nawet było napisane w tym artykule który Kropka wstawiła. Trzymam mocno kciuki!!!! :*


Od 3 dni codziennie rano budzę się z bólem głowy :( nie wiem co z tym zrobić, ciężko się tak w ogóle myśli i pracuje. Eh, przynajmniej tyle, że powiedziałam managerom w pracy o ciąży tydzień temu więc zdają sobie sprawę, że nie rozumuję teraz najlepiej.
 
reklama
Co do imion dla chłopca mamy wybrane Antoś a z dziewczynka gorzej bo nie możemy się zdecydować mi się podoba Mia Noemi ale mojemu partnerowi stanowczo nie 😁 i jedyne imię na które byśmy sie zdecydowali to może Amelka ale ogólnie ciężki wybór 🙃 witam się w 16 tyg jutro usg także stresik lekki jest trzymam kciuki za wszystkie wizyty ❤️
To na kiedy masz termin?:)
 
Do góry